500 میلیون دلار پول نقد دارم!

500 میلیون دلار پول نقد دارم!

آفتاب نیوز :

دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق ایالات متحده ادعا کرده است که “تقریباً 500میلیون دلار پول نقد” دارد و این سخنان در تضاد با اظهارات وکلای او بوده است.

ترامپ روز جمعه 22 مارس (سوم فروردین) در پلتفرم رسانه اجتماعی خود “تروت سوشیال” نوشت که می خواهد از این پول برای کمپین ریاست جمهوری خود استفاده کند.

پیش از این دادگاهی در نیویورک ترامپ را به پرداخت بیش از 450 میلیون دلار (حدود 415میلیون یورو) با احتساب بهره محکوم کرده بود که تا دوشنبه آینده 25 مارس باید واریز کند یا وثیقه ای متناسب با این رقم ارایه دهد.

وکلای ترامپ دوشنبه گذشته در بیانیه ای به دادگاه ادعا کرده بودند که ترامپ نمی تواند این مبلغ را تهیه کند. حال اگر ترامپ این پول را نپردازد، دادگاه می تواند دارایی های ترامپ مانند املاک او را توقیف و یا حساب های او را مسدود کند.

ترامپ به این دلیل محکوم به پرداخت شد زیرا دادگاه می گوید ثابت شده که او وضعیت مالی خود را نادرست اعلام کرده است تا شرایط وام بهتری دریافت کند. وکلای ترامپ در حال حاضر در حال اعتراض به این حکم هستند. از این رو درخواست کرده اند که پرداخت جریمه فعلا متوقف شود.

وکلای او همچنین سعی کرده اند در فاصله ای که درخواست تجدیدنظر بررسی می شود، شرکتی را پیدا کنند تا این پول برای ترامپ نزد دادگاه وثیقه بگذارد. اما تلاش وکلای او به شکست انجامید. دادگاه اما هنوز نسبت به اظهارات ترامپ مبنی بر اینکه پول کافی برای پرداخت جریمه دارد، واکنشی نشان نداده اند.

این پرونده تنها یکی از پرونده هایی است که ترامپ در حال حاضر درگیر آن است. رسیدگی اصلی در چهار پرونده کیفری دیگر هنوز آغاز نشده است و پرونده های مدنی برای رسیدگی به اتهام ها علیه او نیز ادامه دارند. علاوه بر این، او در پرونده دیگری به پرداخت 83.3 میلیون دلار محکوم شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "500 میلیون دلار پول نقد دارم!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "500 میلیون دلار پول نقد دارم!"، کلیک کنید.