25 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در سیریک کشف شد

25 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در سیریک کشف شد

به گزارش گولوپ، «سرتیپ دوم علی اکبر جاویدان»، فرمانده انتظامی هرمزگان روز دوشنبه در این رابطه گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیریک با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی به سرنخ هایی از فعالیت یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر صنعتی در شهرستان سیریک دست یافتند که نشان می داد اعضای این باند با ورود یک محموله مخدر شیشه با ترفندی خاص قصد انتقال آن به عمق کشور را دارند.

وی ادامه داد:ماموران پلیس با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و کنترل تحرکات اعضای این باند، سرانجام قاچاقچیان را که به وسیله یک دستگاه پژو 405 در حال انتقال محموله مواد مخدر، در جاده میشی شهرستان سیریک بودند شناسایی کرده و به آنها دستور ایست دادند.

رییس پلیس هرمزگان اضافه کرد: سوداگر مرگ بدون توجه به اخطارهای پلیس و با رها کردن خودرو در تاریکی شب از محل متواری شد که در بازرسی از خودرو، 24 کیلو و 700 گرم مخدر شیشه که به صورت حرفه ای در قالب های کوچک فشرده سازی و جاساز شده بود، کشف شد.

جاویدان بیان کرد: با توجه به شناسایی اعضای این باند، تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "25 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در سیریک کشف شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "25 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در سیریک کشف شد"، کلیک کنید.