یازدهمین حراج سکه فردا برگزار می شود+ شرایط – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

یازدهمین حراج سکه فردا برگزار می شود+ شرایط - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، یازدهمین جلسه حراج سکه طلا در فردا دوشنبه (17 اردیبهشت)، برگزار خواهد شد. این حراج از طریق «سامانه معاملات» این مرکز برگزار می شود و دارایی موضوع یازدهمین حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال 1386 بانک مرکزی و بدون بسته بندی است.

حداکثر حجم سفارش و خرید برای هر متقاضی مجموعاً 5 قطعه سکه (5 قطعه ربع سکه یا 5 قطعه نیم سکه یا 5 قطعه تمام سکه) یا ترکیبی از هر سه شامل تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه باشد که مجموعاً بیش از 5 قطعه باشد.

براساس این گزارش، شروع جلسه حراج راس ساعت 12 ظهر و بازه ثبت سفارش نیز از ساعت 12 الی 15 خواهد بود؛ همچنین بازه نظارت و تخصیص نیز از ساعت 15 تا 17 همان روز است.

طبق شیوه اعلامی، ساعت 17 نیز نتایج حراج اعلام می شود و شیوه برگزاری حراج نیز از طریق ثبت سفارش و تخصیص بر مبنای اولویت قیمت – زمان انجام می شود.

قابل توجه است که واریز وجه معاملات از طریق کارت های هدیه، بن کارت، کارت اعتباری مرابحه و کارت های بانکی فاقد شماره شبا ممنوع است و مسیولیت عدم استرداد وجه بر عهده شخص متقاضی است؛ فرآیند استرداد وجه کیف پول، برای واریز از حساب های بانک ملی ایران در همان روز درخواست انجام می پذیرد و برای سایر بانک ها ظرف مدت 48 ساعت انجام می شود.

شایان ذکر است، متقاضیان جهت دریافت سکه، به جدول زمانی منتشر شده در تارنمای رسمی مرکز مبادله ایران توجه داشته باشند.

خاطر نشان می شود، متقاضیان شرکت در حراج های سکه طلای سامانه معاملات مرکز مبادله ایران، می توانند طی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، از طریق «سامانه معاملات» این مرکز اقدام به ثبت نام و احراز هویت کنند.

به گزارش گولوپ، تاکنون 10 حراج سکه طلا در مرکز مبادله ایران برگزار شده است که در مجموع 117 هزار و 742 قطعه انواع سکه طلا به متقاضیان حراج تخصیص داده شده است. سهم ربع سکه از این حجم تخصیص، 85 هزار و 58 قطعه، نیم سکه 17 هزار و 149 قطعه و تمام سکه 15 هزار و 535 قطعه بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یازدهمین حراج سکه فردا برگزار می شود+ شرایط – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یازدهمین حراج سکه فردا برگزار می شود+ شرایط – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.