گفت وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو در مورد غزه

گفت وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو در مورد غزه

رییس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد اوضاع غزه تلفنی گفت وگو کردند.

به گزارش گولوپ، کاخ سفید اعلام کرد که جو بایدن، رییس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز -دوشنبه- تلفنی گفت وگو کرده اند.

به نقل از الجزیره، دو طرف در این گفت وگو در مورد اوضاع رفح و لزوم ورود کمک های انسانی به نوار غزه تبادل نظر کردند.

برخی منابع خبری گزارش دادند که این گفت وگوی تلفنی 50 دقیقه طول کشیده است.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در اظهاراتی گفت: اگر اکنون جنگ را قبل از دستیابی به تمام اهداف آن متوقف کنیم، به این معنی است که اسراییل در جنگ شکست خورده است و ما اجازه چنین چیزی را نخواهیم داد.

نتانیاهو افزود: هیچ فشار بین المللی ما را از دستیابی به تمام اهداف جنگ بازنمی دارد، ما به سمت رفح حرکت خواهیم کرد و عملیات ما در آنجا چند هفته طول می کشد.

وی همچنین اظهار کرد: یک فشار بین المللی برای توقف جنگ و برگزاری انتخابات وجود دارد، اما ما تسلیم آن نخواهیم شد.

نتانیاهو با حمله به جو بایدن، رییس جمهور آمریکا هم گفت: با این سرعت، «وجدان اخلاقی» خود را از دست داده اید و به سمت برگزاری انتخابات سوق می دهید تا جنگ متوقف شود؟ هفتم اکتبر را فراموش کرده اید؟ به جای فشار آوردن به اسراییل، فشار را بر حماس و ایران وارد کنید.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفت وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو در مورد غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفت وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو در مورد غزه"، کلیک کنید.