گفتمان پزشکیان «شفافیت» است – گولوپ

گفتمان پزشکیان «شفافیت» است - گولوپ

گولوپ/کرمانشاه نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی گفت: افتخار دکتر پزشکیان این است که هیچ فردی که شائبه فساد اقتصادی در خصوص او باشد در اطراف او وجود ندارد.

حشمت الله فلاحت پیشه، عصر امروز(سوم تیر) در همایش فرهنگیان و ورزشکاران حامی مسعود پزشکیان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، گفت: در زمانه‌ای قرار داریم که شاید هیچ انتخاباتی تا این حد اهمیت نداشته باشد و نوعی رقابت برای حفظ وضع موجود و تغییر این وضعیت است.

این فعال سیاسی با بیان اینکه پزشکیان آمده تا زبان گویای بخش زیادی از جمعیت کشور باشد، عنوان کرد: پزشکیان آمده تا صدای مردمی باشد که از وضعیت موجود و بسیاری از مسائل کنونی رضایت ندارند.

وی با بیان اینکه پزشکیان در این انتخابات مقابل چهار نامزد دیگر ایستاده، گفت: برخی آقایان عنوان کرده‌اند که نمی‌گذارند پزشکیان رییس جمهور شود، اما باید بدانند که این ملت با آرای خود موجب شکست آن‌ها خواهند شد.

فلاحت پیشه با بیان اینکه برخی عنوان می‌کنند که پزشکیان گفتمان و برنامه ندارد، گفت: گفتمان پزشکیان شفافیت است. اگر شفافیت حاکم باشد زمینه برای فعالیت کاسبان تحریم فراهم نمی‌شود و همین آن‌ها را عصبانی کرده است.

این نماینده پیشین مجلس با انتقاد از مخالفین تصویب FATF، گفت: نپذیرفتن FATF به معنای این است که باید با دلال‌ها کار کنیم که این امر هم باعث می‌شود ۳۰ درصد پول ما در مبادلات خارجی از بین برود.

وی با بیان اینکه در عرصه روابط بین‌الملل معتقد به تنش زدایی هستیم، گفت: در دولت پزشکیان باید با تمام کشورها بجز رژیم صهیونیستی تنش‌ها کاهش یابد و اجازه نخواهیم داد تنش‌های بی‌حاصل ایجاد شود.

 فلاحت پیشه گفت: در دولت پزشکیان هر گونه مراوده، همکاری، موافقت و معاضدت خارجی باید یک متمم اقتصادی داشته باشد و اگر به سود ملت باشد، اجرایی خواهد شد.

فلاحت پیشه در پایان با دعوت همه مردم به حضور در پای صندوق‌های رای در روز هشتم تیر ماه، گفت: همه باید به کمک دکتر پزشکیان بیاییم تا پیروز انتخابات شود و فردایی بهتر در انتظار ایران باشد.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفتمان پزشکیان «شفافیت» است – گولوپ" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفتمان پزشکیان «شفافیت» است – گولوپ"، کلیک کنید.