کمبود برق / ادارات استان البرز تعطیل شد

معاون توسعه و منابع انسانی استانداری البرز گفت: بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطرار استان، فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ماه با هدف مدیریت مصرف انرژی، تمامی دستگاه‌های اجرایی استان و بانک‌ها تعطیل است، ولی آزمون کنکور سراسری و امتحانات دانشگاه‌های استان برقرار است. 

کمبود برق / ادارات استان البرز تعطیل شد

آفتاب‌‌نیوز :

《 کاوه حدادپور》 چهارشنبه شب افزود: تصمیم برای این تعطیلی با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق و گزارش سازمان هواشناسی، پیرامون افزایش بی سابقه دما و روند افزایشی مصرف برق، با موافقت استاندار البرز به منظور حمایت از بخش کشاورزی، صنعت و عدم قطع برق خانگی تمام دستگاه‌های اجرایی بانک‌ها و بیمه‌های استان به استثناء واحد‌های ذیربط در مراکز درمانی دستگاه‌های خدمات رسان اتخاذ شد.

حدادپور گفت: کلاس‌های تمام موسسات و آموزشگاه‌های زبان اعم از دولتی و غیر دولتی و پایگاه اوقات فراغت تابستانی تعطیل خواهد بود.

وی تاکید کرد: فعالیت تمام معادن و کارگاه‌های عمرانی منشا گرد و خاک تعطیل اعلام و اداره کل حفاظت محیط زیست و اداره کل صنعت معدن تجارت ملزم به نظارت به این قبیل واحد‌ها است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمبود برق / ادارات استان البرز تعطیل شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمبود برق / ادارات استان البرز تعطیل شد"، کلیک کنید.