کشف 50 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب تهران

کشف 50 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب تهران

فرمانده انتظامی شهرستان ری از توقیف سه دستگاه کامیون حامل 50 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب تهران خبرداد.

به گزارش گولوپ، سرهنگ محمدقاسم طرهانی درباره جزییات این خبر گفت: در آخرین روز از سال تیم عملیات کلانتری 173 امین آباد در حین گشتزنی در محدوده استحفاظی خود به محموله سه دستگاه کامیون مشکوک شده و برای بررسی هر سه خودرو را متوقف کرد.

وی با اشاره به توقف کامیون ها و انجام بازرسی از آنان گفت: ماموران در بررسی های انجام شده متوجه شدند که محموله هر سه کامیون 50 هزار لیتر سوخت مایع است اما بارنامه ها و مستنداتی در اختیار راننده ها نیست و بر این اساس به ظن قاچاق سوخت هر سه خودرو را توقیف کرده و برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی انتقال دادند. 

فرمانده انتظامی شهرستان ری اضافه کرد:  در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران در مقر انتظامی، هر سه متهم این پرونده به جرم خود مبنی بر قاچاق سوخت با کامیون ها اعتراف کردند. در همین راستا نیز خودروها به پارکینگ منتقل و سه متهم پس از تشکیل پرونده برای تحقیقات بیشتر و ادامه روند رسیدگی به جرم به مرجع قضایی منتقل شدند.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 50 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 50 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب تهران"، کلیک کنید.