چرا بهروز وثوقی را به فرش قرمز «آشغال های دوست داشتنی» دعوت نمی کنید آقای خزاعی؟

چرا بهروز وثوقی را به فرش قرمز «آشغال های دوست داشتنی» دعوت نمی کنید آقای خزاعی؟

به گزارش خبرگزاری گولوپ، محمد خزاعی درحالی در حضور استاد نصیریان در یک برنامه زنده تلویزیونی از آمادگی این سازمان برای استقبال از حضور بهروز وثوقی در کشور سخن گفت مه احتمالا این جمله خروجی کارگروه ویژه بازگرداندن چهره های اثرگذار خارج از کشور است و در آن کارگروه مثل معین درباره بهروز وثوقی هم به این نتیجه رسیده اند که می تواند به کشور بازگردد.

البته خزاعی در این صحبت ها اشارهای نکرد به اینکه از سال 1398 محسن امیر یوسفی درخواست مجوز اکران ورژن اصلی آشغال های دوست داشتنی را داده است. ورژنی که در آن نقش پدر خانواده را در قاب عکس روی دیوار خانه شیرین یزدانبخش به جای اکبر عبدی، بهروز وثوقی بازی کرده است. تصاویری که امیر یوسفی برای ضبط شان به آمریکا رفته بود. حالا اگر واقعا اراده سازمان سینمایی برای حل مشکل بهروز وثوقی است، چرا به این فیلم مجوز اکران نمی دهند و بهروز وثوقی را به بهانه فرش قرمز فیلمش به ایران دعوت نمی کنند؟ یا مثلا برای مجوز نمایش مستند مصاحبه 15 ساعته ای که شهاب حسینی درباره یک عمر فعالیت هنری با این بازیگر قیصر، گوزن ها، ممل آمریکایی، کاروان ها، سوته دلان و … انجام داده است؟

5757

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا بهروز وثوقی را به فرش قرمز «آشغال های دوست داشتنی» دعوت نمی کنید آقای خزاعی؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا بهروز وثوقی را به فرش قرمز «آشغال های دوست داشتنی» دعوت نمی کنید آقای خزاعی؟"، کلیک کنید.