پیکر 2 جوان غرق شده در رودخانه نیاتک هیرمند پیدا شد

پیکر 2 جوان غرق شده در رودخانه نیاتک هیرمند پیدا شد

آفتاب نیوز :

سیدمحمد مهدی سجادی روز دوشنبه افزود: عصر روز گذشته اعضای یک خانواده چهار نفره در رودخانه نیاتک هیرمند برای شنا رفته بودند که نوجوان 13 ساله دچار غرق شدگی می شود و برادر 19 ساله آن به کمک برادر می رود.

وی ادامه داد: در این حادثه هر 2 برادر غرق شدند و پدر خانواده که خودش را به آب می زند توسط یکی از اهالی محل نجات پیدا می کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: پیکر یکی از این افراد شب گذشته پیدا شد و پیکر دیگر شب گذشته به دلیل تاریکی مقدور نبود و امروز پیدا شد.

وی بیان کرد: با توجه به آشنا نبودن مردم از وضعیت رودخانه ها از خانواده ها تقاضا می شود از تردد در محدوده رودخانه های محلی پرهیز کنند.

ورود سیلاب ناشی از بارندگی های اسفند و اوایل فروردین سبب جاری شدن سیلاب در رودخانه هیرمند و کانال ها و انهار منطقه سیستان شده است و با وجود هشدار های متعدد از سوی دستگاه های امدادی برخی شهروندان بدون رعایت نکات ایمنی به کنار رودخانه ها، کانال ها و انهار می روند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیکر 2 جوان غرق شده در رودخانه نیاتک هیرمند پیدا شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیکر 2 جوان غرق شده در رودخانه نیاتک هیرمند پیدا شد"، کلیک کنید.