پیش فروش نمایش «طلوع خونین» آغاز شد

پیش فروش نمایش «طلوع خونین» آغاز شد

پیش فروش اینترنتی نمایش «طلوع خونین » به نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی آغاز شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، پیش فروش اینترنتی نمایش «طلوع خونین » به نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی و تهیه کنندگی داود زارع گاریزی، که از ساعت 21:00 روز دوشنبه، بیستم فروردین ماه 1403 در سالن استاد فرهاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود، از امروز در سایت تیوال با تخفیف ویژه ایام پیش فروش آغاز شد.

مسعود طیبی کارگردان تیاتر و مدرس دانشگاه که تنها کارگردان ایرانی ثبت شده در آرشیو جهانی شکسپیر با نمایش های افلیا، سندرم هملت و نفرین رزالین است، در خلاصه ای از نمایش «طلوع خونین» اینگونه اشاره می کند: در روم باستان دو زن برای تصاحب قدرت با یکدیگر جدال می کنند و در این بین با دسیسه هایی که این دو زن می چینند، افرادی چون فرمانده ها و اعضایی از کاخ را برای رسیدن به هدف خود می کشند، در بین این دسیسه ها پادشاه روم باستان متوجه حیله آن دو زن شده و آن دو زن را به قتل می رساند و پس از به قتل رسیدن آن ها خود نیز خودکشی می کند و قدرت پادشاهی وی به پسر کوچک تر آن می رسد.

گفتنی است در این نمایش 90دقیقه ای بازیگرانی چون؛ علیرضا جلالی تبار، آرام نیک بین، صدف بهشتی، علی یعقوبی، کیوان بهرامی، محمدجواد بهروز، یگانه محمدی، نیکی نیکخواه، دیاکو افسر، محمد جواد شیخ، سارا رحمان پور، نیوشا جندقیان، هوتن میرزایی، صدرا عالیجاه، علی کاظمی، علیرضا ذوالفقاری، حسام قانونی به ایفای نقش می پردازند.

همچنین عوامل نمایش «طلوع خونین »؛ (مجریان طرح: ایمان یزدی، مهدیه عابدینی، آکادمی هنرهای نمایشی میزانسن)، (مشاور کارگردان: بانوتیر-سمیه طیبی)، (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: یزدان گرم آبی)، (منشی صحنه: آناهیتا آذری)، (دستیاران کارگردان: محمدمسعود قلیچ خانی، ریحانه چزانی، مهدی اقبالی)، (مدیر تولید: ایمان یزدی)، (طراح لباس: نسیم ملکی)، (طراح نور: علی کوزه گر)، (طراح صدا: عزیز اکبری)، (طراح گریم: بتسابه نعیمایی)، (طراح دکور: مسعود طیبی، محمدجواد شیخ)، (طراح گرافیک: هومان مهرآذین)، (ساخت تیزر: سیاوش مهرآذین، عرفان مهرآذین)، (مدیر صحنه: محمد پورابراهیمی)، (دستیار صحنه: الهه تیموری)، (دوخت لباس: سمیه خواسته)، (ساخت دکور: یزدان گرم آبی)، (عکاسان: رامتین جهانبانی، آتنا سادات ابریشمی)، (مدیر روابط عمومی و تبلیغات: نوید آغاز)، (مدیر امور رسانه: امیر پارساییان گولوپ)، (همکار روابط عمومی: پارسا اسماعیلی) هستند.

علاقه مندان به خرید اینترنتی بلیت نمایش «طلوع خونین » می توانند از امروز، 4شنبه، 8فروردین با مراجعه به سایت تیوال نسبت به خرید بلیت با تخفیف ویژه ایام پیش فروش اقدام کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش فروش نمایش «طلوع خونین» آغاز شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش فروش نمایش «طلوع خونین» آغاز شد"، کلیک کنید.