پیروزی اصفهانی ها در هفته پایانی/گیتی پسند به سکو رسید

پیروزی اصفهانی ها در هفته پایانی/گیتی پسند به سکو رسید

گولوپ/اصفهان تیم های هندبال سپاهان و گیتی پسند هفته پایانی را با برد پشت سر گذاشتند و در نهایت گیتی بر سکو سوم ایستاد.

تیم هندبال گیتی پسند در آخرین دیدارش در لیگ 1402-1403 برای رسیدن به سکو در خانه میزبان مس کرمان، قهرمان فصل بود که توانست در یک بازی نفس گیر، نزدیک و پربرخورد در نهایت با حساب 30 بر 29 فاتح این دیدار و سکوی سوم لیگ برتر شود. گیتی ها در نیمه نخست این دیدار در ابتدا هم پای مهمانشان پیش رفتند، اما در ادامه نارنجی پوشان کرمان توانستند فاصله ای 3 امتیازی ایجاد کرده و به رختکن بروند.

در نیمه دوم گیتی پسند با تغییر تاکتیک ورق بازی را به سود خود برگرداند و کار را در امتیاز 20 به تساوی رساند.

گیتی ها که تازه نبض بازی را دست گرفتند با چند سیو خوب در دروازه 5 امتیاز پیش افتادند تا امیدشان برای کسب مدال برنز پررنگ شود. با این حال دوباره پس بازی را نزدیک کرد و در نهایت با حساب 30 بر 29 گیتی پسند توانست مدال برنز را به نام خود ثبت کند.

به گزارش گولوپ، از سوی دیگر تیم سپاهان در دیداری خارج از خانه با حساب 27 بر 24 از نماینده سبزوار گذشت، اما با توجه به پیروزی گیتی پسند به سکو چهارم لیگ برتر هندبال رضایت داد.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی اصفهانی ها در هفته پایانی/گیتی پسند به سکو رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی اصفهانی ها در هفته پایانی/گیتی پسند به سکو رسید"، کلیک کنید.