پیام تشکر استاندار از وداع باشکوه مردم با پیکر مطهر شهید رییسی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

پیام تشکر استاندار از وداع باشکوه مردم با پیکر مطهر شهید رییسی - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ، استاندار خراسان جنوبی به مناسبت وداع باشکوه مردم با پیکر مطهر شهید آیت الله رییسی پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

منَ الْمُوْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدیلًا

تقدیر چنین رقم خورد که پنجمین سفر استانی حضرت آیت الله رییسی به خراسان جنوبی به شکلی عجیب و متفاوت رقم بخورد.

مردم خراسان جنوبی که همواره نشان داده اند در همه مراسم و مناسبت های ملی و مذهبی، پای کارند و حضور و همراهی خود را از آرمان های نظام دریغ نمی ورزند و چهار دوره سفر آیت الله رییسی به این خطه را با شکوهی وصف ناشدنی میزبانی کرده اند، برای این پنجمین سفر هم سنگ تمام گذاشتند.

دیار تدین، ادب و فرهنگ در سومین روز از خردادماه 1403، میزبان خادم الرضا علیه السلام، غمخوار ملت، رییس جمهور محبوب و نماینده عالیقدر خود در مجلس خبرگان رهبری بودند. شکوه حضور مردم شهیدپرور و قدرشناس خراسان جنوبی در مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت آیت الله رییسی، سردار موسوی و دکتر مالک رحمتی، تجدید میثاقی با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

بدون تردید صحنه های فراموش نشدنی وداع شورانگیز با خادمان ملت، تکرار قدردانی های مکرر اهالی خراسان جنوبی از آنهایی است که ردای خدمت صادقانه و مخلصانه به تن کرده و قلب شان برای تعالی و شکوه ایران اسلامی و آسایش مردمان مخلص و متدین این سرزمین می تپد.

اینجانب به رسم وظیفه، ضمن تقدیر از اقشار مختلف مردم قدرشناس خراسان جنوبی، از هیآت و گروهای جهادی و مردمی سطح استان، از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، علما و روحانیت و طلاب گرانقدر، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، دستگاه های اجرایی و همچنین اعضای خدوم شورای تامین استان، خبرنگاران و اصحاب رسانه ای استان، برای این شهدای بزرگوار، رزق فراوان از خوان کرم آل الله را مسیلت دارم.

امید که خداوند متعال، توفیق خدمتگزاری به مردم و پیمودن در مسیر خدمت سالم، صادقانه، بی ریا، جهادی و انقلابی سیدالشهدای خدمت را به همه ما عنایت بفرماید.

جواد قناعت
استاندار خراسان جنوبی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تشکر استاندار از وداع باشکوه مردم با پیکر مطهر شهید رییسی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تشکر استاندار از وداع باشکوه مردم با پیکر مطهر شهید رییسی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.