پویش ملی برکت خونه برگزار می شود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

پویش ملی برکت خونه برگزار می شود - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، پویش ملی برکت خونه به همت دبیرخانه ستاد مردمی ایران جوان در هفته جمعیت برگزار می شود.

این پویش در سراسر کشور و همزمان با دهه کرامت و هفته جمعیت با هدف تحکیم خانواده و ارج نهادن به ارتباط خواهر برادری و والد و فرزندی و ترویج الگوی خانواده کامل برگزار می شود. همه پدران و مادران و همچنین همه خواهرها و برادرها نیز می توانند شرکت کنند.

در پویش ملی برکت خونه، خواهرها و برادرها، از نعمت خواهر و برادری یا خاطرات و بازی ها و لحظات خوش خواهر برادری شان فیلم های کوتاه تهیه می کنند و برای دبیرخانه این پویش ارسال می کنند. همچنین پدرها و مادرها از برکت وجود فرزندانشان فیلم گرفته و ارسال می کنند.

همچنین در این پویش جوایز متعدد و نفیسی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است. 20 اسکان رایگان خانوادگی در مشهد مقدس، 5 تلفن همراه هوشمند و 100 کارت هدیه 5 میلیون ریالی، جوایز و هدایایی است که برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پویش ملی برکت خونه برگزار می شود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پویش ملی برکت خونه برگزار می شود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.