پلمب کارگاه بازسازی خودروهای تاریخی و لوکس/ کشف 24 دستگاه خودروی آنتیک

پلمب کارگاه بازسازی خودروهای تاریخی و لوکس/ کشف 24 دستگاه خودروی آنتیک

رییس عملیات ویژه پلیس آگاهی فراجا از پلمب کارگاه غیرقانونی بازسازی خودروهای تاریخی و لوکس خبر داد و گفت که 24 دستگاه خودرو از این کارگاه کشف شد.

به گزارش گولوپ، سرهنگ ضرغام آذین در تشریح جزییات این خبر گفت: بنابر گزارش یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با اجاره کارگاهی با همکاری دوستانش در حاشیه تهران مبادرت به بازسازی غیر قانونی اتومبیل های قدیمی کرده است، بلافاصله کارآگاهان عملیات ویژه پلیس آگاهی رسیدگی به این موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. طبق تحقیقات انجام شده،  ارکان اصلی خودروهای تاریخی و قدمت دار در این کارگاه تغییر کرده و به شکل غیر قانونی نیز شماره کوبی بر روی آنها انجام شد بود. 

رییس عملیات ویژه پلیس آگاهی فراجا تصریح کرد: متعاقباً پس از اخذ دستور قضایی، اکیپی از کارشناسان و کارآگاهان مرکز به محل مذکور اعزام شدند که طبق بررسی 24 دستگاه خودروی قدیمی، تاریخی ولوکس و یک دستگاه خودروی بنز گذر موقت قاچاق که همگی فاقد پلاک، سینی پلاک و اوراق هویتی بودند از این محل کشف شد. کارگاه مذکور نیز پس از انجام مستندسازی پلمب شد.

آذین اضافه کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل شده و به همراه متهم و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص در حال انجام است.

وی با بیان اینکه پلیس با کسانی که هنجار شکن هستند قاطعانه برخورد می کند، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت موارد مشکوک به مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلمب کارگاه بازسازی خودروهای تاریخی و لوکس/ کشف 24 دستگاه خودروی آنتیک" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلمب کارگاه بازسازی خودروهای تاریخی و لوکس/ کشف 24 دستگاه خودروی آنتیک"، کلیک کنید.