پروژه های کلان در دست اجرا، دهلران را به پیشانی اقتصادی استان ایلام تبدیل می کند

پروژه های کلان در دست اجرا، دهلران را به پیشانی اقتصادی استان ایلام تبدیل می کند

گولوپ/ایلام فرماندار ویژه دهلران گفت: پروژه های کلانی که در این شهرستان در حال اجراست دهلران را به پیشانی اقتصادی استان تبدیل می کند.

«لطیف صادقی» در خصوص پروژه های عمرانی این شهرستان به پروژه سد میمه و آبیاری شش هزار هکتار از اراضی بخش مرکزی و از تزریق 19 هزار میلیارد ریال اعتبار به این پروژه اشاره و به خبرنگار گولوپ اظهار کرد: تامین اعتبار شبکه پایین دست سد میمه از دیگر موضوعات است، ضمن اینکه سامانه گرمسیری و تکمیل آن نقش مهمی در توسعه کشاورزی و اشتغال و تولید در منطقه دارد.

صادقی به حضور پیمانکاران در پروژه های راه سازی از سمت دهلران به اندیمشک و مهران اشاره و بر لزوم پیگیری برای تزریق اعتبار به این پروژه ها تاکید کرد.

وی اظهار کرد: پروژه ان جی ال 3100  در آینده نزدیک بهره برداری می شود، ولی به لحاظ ریالی و ارزی پتروشیمی دهلران نیازمند تامین اعتبار است که باید منتخب مردم پیگیری کند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران راه اندازی مرز چیلات را از مطالبات جدی مردم دانست که زیر ساخت های آن هم تقریبا تکمیل شده و نیازمند رایزنی و پیگیری برای گشایش است.

وی به پروژه آبرسانی به روستاها توسط سپاه و قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) طبق تفاهم نامه با آبفا  اشاره و برضرورت تکمیل طرح در روستاها تاکید کرد و گفت: در فاز دوم باید این پروژه تکمیل شود که این هم نقش موثری در آبرسانی به روستاها  و رفع تنش کم آبی دارد.

صادقی با اشاره به اینکه ساماندهی آبگرم دهلران در حال اجراست و پیمانکار قول تکمیل پروژه را داده است افزود: برای پروژه سیمان دهلران هم پیگیری های زیادی شده که روند تسریع شود.

پایان خبر گولوپ

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروژه های کلان در دست اجرا، دهلران را به پیشانی اقتصادی استان ایلام تبدیل می کند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروژه های کلان در دست اجرا، دهلران را به پیشانی اقتصادی استان ایلام تبدیل می کند"، کلیک کنید.