وزیر کار در کدام کشور زندگی می کند؟

وزیر کار در کدام کشور زندگی می کند؟

رییس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تهران:

آفتاب نیوز :

وی اظهار داشت: طبق مصوبه شورای عالی بیمه تعرفه های پزشکی 46 درصد افزایش پیدا کرد، نرخ کرایه تاکسی 45 درصد و مترو هم 30 درصد برای سال آینده افزایش قیمت داشت.

او گفت: ما خواستار اجرای دقیق قانون که بر تورم اعلامی بانک مرکزی تاکید دارد هستیم در غیر این صورت و لحاظ نکردن قانون در تعیین دستمزد تبعات این تصمیم در درجه اول بر عهده وزیر کار و بعد بر عهده اعضای امضا کننده مصوبه شورای عالی کار است.

این فعال بازنشستگان تامین اجتماعی تهران خاطر نشان کرد: تورم موجود در کشور برای همه افراد است و مختص قشر خاصی نیست بنابراین افزایش حقوق ها باید برای تمام سطوح یکسان باشد.

وی گفت: برخی اوقات حرف هایی می شنویم که در راستای بر هم زدن امنیت است چرا که برخی خواسته یا ناخواسته مردم را به اعتراص در خیابان دعوت می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر کار در کدام کشور زندگی می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر کار در کدام کشور زندگی می کند؟"، کلیک کنید.