واکنش جبلی به هزینه میلیاردی برای دعوت از سلبریتی ها

واکنش جبلی به هزینه میلیاردی برای دعوت از سلبریتی ها

آفتاب نیوز :

وی ادامه داد: در نهایت مقرر شد مصادیق مشارکت مردم در افزایش تولید معین شود و همچنین قوانین و اسناد بر زمین مانده که تحقق شعار سال منوط به اجرای آن است، در دستور کار فوری قرار گیرد.

رییس سازمان صدا و سیما دیگر مواردی که می تواند به تحقق شعار سال کمک کند نیز گفت: نحوه تولیدات رسانه ملی با کمک و مشارکت مردم تا قبل از پایان هفته دوم فروردین توسط مسیولان و کارشناسان این سازمان بررسی می شود.

جبلی یادآورشد: براساس سند تحول رسانه ملی امسال و در ایام تعطیلات نوروزی 2 تنوع قابل توجه شامل تنوع در تولیدات برنامه ها اعم از برنامه های سرگرمی و نوروزی و حضور میهمانان در برنامه ها داشتیم.

وی اضافه کرد: به همین دلیل براساس بازخورد های اولیه امسال افزایش بیش از 8 درصدی مخاطبان برنامه های نوروزی را نسبت به سال گذشته شاهد بودیم.

رییس سازمان صدا و سیما اظهار داشت: هزینه های برنامه ها به صورت معمول در قالب قرارداد کلی شبکه با تهیه کننده و حامی مالی است و جزییات قرارداد ها در اختیار این سازمان نیست و با پرداخت های غیر معقول موافق نیستیم. رویه های غلط که از دوره های قبل صدا و سیما رواج داشته به تدریج در دست اصلاح است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش جبلی به هزینه میلیاردی برای دعوت از سلبریتی ها" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش جبلی به هزینه میلیاردی برای دعوت از سلبریتی ها"، کلیک کنید.