واژگون کامیون کشنده با 8 خودروی سواری در غرب تهران

صبح امروز یک دستگاه کامیون کشنده 8 دستگاه خودروی سواری در بزرگراه شهید لشگری واژگون شد.

به گزارش گولوپ، در ساعت 8:45 صبح امروز یک مورد حادثه واژگونی کامیون کشنده حامل بار خودرو از سوی شهروندان به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیروهای عملیات ایستگاه 45 را به محل حادثه واقع در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید لشگری، نرسیده به چهار راه ایران خودرو اعزام کرد.

با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه کامیون کشنده باری حامل هشت دستگاه خودرو سواری به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود خارج و واژگون شده است که در پی این حادثه علاوه بر واژگونی کامیون به هر هشت دستگاه خودروی سواری صفر کلیومتر نیز خسارات سنگینی وارد شد.

همچنین گازوییل زیادی نیز از باک این کامیون خارج شده بود که همین موضوع احتمال انفجار و حریق را افزایش داده بود، در همین راستا آتش نشانان پس از ایمن سازی اولیه و ایجاد ترافیک مصنوعی اقدام به عملیات کف رسانی و جلوگیری از نشت گازوییل کردند.

سرانجام آتش نشانان پس از انتقال خودروهای سواری و تریلی، محل حادثه را تحویل عوامل راهنمایی و رانندگی داده و به ایستگاه بازگشتند. علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.  

واژگون کامیون کشنده با 8 خودروی سواری در غرب تهران

واژگون کامیون کشنده با 8 خودروی سواری در غرب تهران

واژگون کامیون کشنده با 8 خودروی سواری در غرب تهران
واژگونی کامیون کشنده با 8 دستگاه خودرو در بزرگراه شهید لشگری

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واژگون کامیون کشنده با 8 خودروی سواری در غرب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واژگون کامیون کشنده با 8 خودروی سواری در غرب تهران"، کلیک کنید.