هنیه عازم تهران است – خبرگزاری گولوپ

هنیه عازم تهران است

رییس دفتر سیاسی جنبش حماس یک روز بعد از تصویب قطعنامه شورای امنیت درباره آتش بس فوری در غزه، به تهران می آید تا با وزیر خارجه ایران دیدار کند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، منابع خبری ازجمله «المیادین» گزارش دادند که «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی جنبش حماس روز سه شنبه به تهران سفر خواهد کرد.

آنگونه که از خبرها برمی آید، هنیه در تهران با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر خارجه ایران دیدار می کند و پس از آن کنفرانس خبری ای خواهد داشت.

این دومین سفر هنیه به تهران بعد از آغاز تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به غزه است و از آنجا که تنها یک روز پس از قطعنامه شورای امنیت در خصوص برقراری آتش بس فوری انجام می شود، حایز اهمیت است.

آمریکا تهدید کرده بود در صورتی که متن پیش نویس قطعنامه تعدیل نشود و عبارت آتش بس دایم به آتش بس تغییر نکند، این قطعنامه را وتو خواهد کرد.

سرانجام پس از انجام تعدیل، این قطعنامه با رای مثبت 14 عضو شورای امنیت سازمان ملل و رای ممتنع آمریکا به تصویب رسید.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هنیه عازم تهران است – خبرگزاری گولوپ" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هنیه عازم تهران است – خبرگزاری گولوپ"، کلیک کنید.