هنرمندان فارس شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند

هنرمندان فارس شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند

گولوپ/فارس جمعی از هنرمندان فارس با صدور پیامی شهادت مظلومانه رییس جمهور فقید کشورمان، شهید آیت الله رییسی و همراهانش را تسلیت گفتند که از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در اختیار رسانه ها قرار داده شده است.

در این پیام آمده است:

بسمِ رَبّ الشُّهَداء وَ الصِّدیقین

مِنَ الْمُوْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدیلًا

در میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب: آیه 23)

شهادت پاداش کسانی است که رضای خداوند را در خدمت به مردم جستجو و در این مسیر گام بر می دارند.

خبر شهادت رییس جمهور محترم حضرت آیت الله رییسی و همراهان خدوم ایشان موجی از غم و اندوه را در میان آحاد مردم ایران و همه آزدایخواهان جهان ایجاد و همه را داغدار خود کردند.

آنچه در مدت کوتاه دولت خدمتگزار ایشان به عنوان خاطره ماندگار در ذهن هنرمندان باقی خواهند ماند، حمایت های بی دریغ از حوزه فرهنگ و هنر در همه بخش ها بوده است.

جامعه هنری استان فارس این ضایعه تاسف بار را محضر حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری، خانواده محترم شهدای خدمت و همه ملت شریف ایران تسلیت گفته، علو درجات الهی را برای این عزیزان از حضرت باریتعالی مسیلت دارد.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هنرمندان فارس شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هنرمندان فارس شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند"، کلیک کنید.