همه برنامه های تحویل سال تلویزیون

همه برنامه های تحویل سال تلویزیون

آفتاب نیوز :

گولوپ نوشت: ویژه برنامه های تلویزیون چند روزی است آغاز شده و در چند شبکه همچون تهران و نسیم از امشب و یا همان حوالی تحویل سال ویژه هایی را تدارک دیده اند که روی آنتن خواهد رفت.

جزییات این ویژه برنامه های تحویل سال را در ادامه بخوانید:

«ایران دوست داشتنی» با اجرای پدرام کریمی و همراهی امیرحسین مدرس

برنامه «ایران دوست داشتنی» با اجرای پدرام کریمی و با همراهی امیرحسین مدرس، محمد معتمدی، فلورا سام پخش می شود.

این برنامه به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد در فضای مفرح و جشن و متناسب با ایام نوروز با رویکرد شناخت ظرفیت های اقلیمی بومی و هویتی و در جهت اتحاد، همدلی و امیدآفرینی به صورت زنده روی آنتن می رود.

«ایران دوست داشتنی»، به مناسب آغاز سال نو شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت 19:30 به صورت زنده پخش می شود و سه شنبه شب سال تحویل 1403 ساعت 19:30 تا 2 بامداد و لحظه سال تحویل از ساعت 5 تا 9 صبح همراه این لحظه خاص و ناب مردم ایران است.

«شب عیدی» شبکه دو با سه مجری

ویژه برنامه تحویل سال «شب عیدی» با اجرای المیرا شریفی مقدم، وحید رونقی و مجید یحیایی از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

این برنامه به تهیه کنندگی میثم پیله وری دانش، از جمعه 25 تا سه شنبه 29 اسفند ساعت 22 روی آنتن می رود.

«سال نو» شبکه سه با اجرای حامد سلطانی و یوسف تیموری

«سال نو» با اجرای حامد سلطانی و یوسف تیموری ویژه تحویل سال از شبکه سه روی آنتن می رود.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی سیدمهدی حسینی در فاصله زمانی 24 اسفند تا زمان سال تحویل 1403 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

«سال نو» بعد از اخبار شبانگاهی تا پاسی از شب و 27 الی 29 اسفند حدود ساعت 8 شب تا پاسی از شب پخش می شود.

در این ویژه برنامه خوانندگان نام آشنایی، چون گرشا رضایی، سالار عقیلی، امید حاجیلی، علی لهراسبی، سینا حجازی، مصطفی راغب، حسین حقیقی، سینا، درخشنده، فرزاد فرخ، بابک افرا، امیر حقیقت، علی طولابی، سروش فرهمند و روح الله چهره افروز حضور دارند.

«سحوری» شبکه چهار در آغاز بهار

شبکه چهار با «سحوری» به استقبال بهار می رود. این برنامه به تهیه کنندگی کامران سیف اله تولید و با اجرای متین رضوانی پور به صورت زنده پخش خواهد شد.

«آی نسیم سحری عید شد» شبکه نسیم با فرزاد حسنی

برنامه «آی نسیم سحری عید شد» با اجرای فرزاد حسنی به تهیه کنندگی افشین حسین خانی ویژه برنامه شبکه نسیم در لحظه تحویل سال 1403 است که به مدت 12 ساعت از ساعت 20 شب سه شنبه 29 اسفندماه تا صبح یک فروردین ساعت 8 از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

این برنامه با تدارک بخش های جذاب، شاد و میهمان های درجه یک در عرصه های مختلف کنار سفره هفت سین شما خواهند بود.

ابوالفضل آقاخانی، سپند امیرسلیمانی و مریم مومن مجریان «بهار جان» شبکه تهران

«بهار جان» عنوان ویژه برنامه زنده تحویل سال شبکه تهران است که از یکشنبه 27 اسفندماه از ساعت 22:30 تقدیم مردم شریف ایران و تهران می شود.

«بهار جان» با تدارک بخش های شاد و مفرح در شب های پایانی سال، با اجرای ابوالفضل آقاخانی و میزبانی سپند امیر سلیمانی و مریم مومن و به تهیه کنندگی حسین امانی مهمان خانه مخاطبان شبکه پایتخت خواهد بود.

این ویژه برنامه عیدانه و نوروزی از یکشنبه 27 اسفند ماه تا چهارشنبه اول فروردین تقدیم نگاه گرم مخاطبان می شود. قرار است روز های یکشنبه و دوشنبه از ساعت 22:30 تا 1:45 دقیقه بامداد روی آنتن برود و سه شنبه از ساعت 19 تا 8 صبح روز چهارشنبه تقدیم نگاه شما مردم شریف تهران شود.

«بهار جان» با دعوت از مهمانان ویژه، گفت وگویی صمیمانه با رویکرد ماه مبارک رمضان و نوروز، خاطرات و شنیدنی های جذابی را پیش روی مخاطبان قرار دهد.

همچنین اجرای زنده اسنتداپ کمدی با حضور کمدین های معروف یکی از بخش های تماشایی و خاص این ویژه برنامه است که در فواصل زمانی مختلف از قاب «بهار جان» تماشایی می شود.

دعوت از گروه های موسیقی محلی، آیینی و خوانندگان جوان از بخش های جذاب و تماشایی این ویژه برنامه است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

این ویژه برنامه برای تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان خود، بخش های میدانی، گزارش مردمی با موضوع نوروز و ماه رمضان را تدارک دیده است که از قاب بهار جان تماشایی می شود.

ویژه برنامه زنده «بهار جان» کاری از گروه اجتماعی است که در شب های پایانی سال و برای تحویل گرفتن سال جدید در چند شب از شبکه تهران سیما پخش می شود.

استقبال شبکه قرآن از سال نو با ویژه برنامه «تسبیح»

ویژه برنامه تحویل سال «تسبیح» به صورت زنده از آستان حضرت معصومه (س) میهمان خانه مخاطبان خواهد بود. این برنامه به تهیه کنندگی هادی سمیعی زفرقندی و اجرای سیدوحید مرتضوی، از اذان صبح تا زمان تحویل سال میهمان خانه مخاطبان خواهد بود.

«سین هشتم» ویژه برنامه تحویل سال افق

ویژه برنامه تحویل سال «سین هشتم» با اجرای آرمان غفاریان، امیر علی احمدی، عترت افشار و مریم شهرام پور از شبکه افق پخش می شود.

حضور میهمانان متعدد، گروه سرود، خواننده، گفت وگوی مردمی سطح شهر از بخش های متنوع این برنامه است. همچنین ارتباط زنده با حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس و مزار شهدای بهشت زهرا در لحظه سال تحویل نیز در این برنامه خواهد داشت.

«حول حالنا» شبکه سلامت برای سال جدید

شبکه سلامت برنامه «حول حالنا» را برای سال تحویل به روی آنتن می فرستد. این برنامه از شنبه 26 اسفندماه به مدت 2 ساعت پخش می شود و در روز عید از ساعت 5 صبح تا 10 نیز این برنامه ادامه دارد.

این برنامه به تهیه کنندگی محمدحسین پورفاضلی نژاد به مدت 2 ساعت با حضور میهمانان حوزه سلامت با محوریت موضوعات اجتماعی و خانواده و موضوعات سال نو روی آنتن می رود.

«ویدیو چک» شبکه ورزش در لحظات تحویل سال

ویژه برنامه سال تحویل «ویدیو چک» به مرور خاطرات طنز ورزش ایران در سال 1402 خواهد پرداخت.

جشن بزرگ «ایران سرود» شبکه امید در سال تحویل

ویژه برنامه سال تحویل شبکه امید با نام جشن بزرگ «ایران سرود» با اجرای بابک افرا و علی مرادخانی از 28 اسفند به روی آنتن شبکه امید می رود.

این برنامه با حضور هنرمندان عرصه موسیقی، میزبانگروه های سرود نوجوان از سراسر کشور است.

«جشن بزرگ ایران سرود» به تهیه کنندگی کمیل سوهانی، کارگردانی سید ابوالفضل موسوی نظر و سردبیری کیاوش زارع طلب و قایم زینلی روز های 28 و 29 اسفند ساعت 22 تا 24 و 1 فروردین ساعت 5 تا 7 صبح از شبکه امید پخش خواهد شد.

تحویل سال کودکانه با «سر سفره خدا»

«سر سفره خدا» ویژه برنامه سال تحویل شبکه کودک سیماست. شبکه کودک از یک ساعت قبل از تحویل سال به صورت زنده، ویژه برنامه برنامه «سر سفره خدا» را به تهیه کنندگی یاسر غفاری و اجرای احسان مهدی و حامد مدرس روی آنتن این شبکه خواهد برد.

«شب روشنی» شبکه جام جم در تحویل سال

برنامه «شب روشنی»؛ ویژه تحویل سال، 1 فروردین، ساعت 3 بامداد تا پس از تحویل سال به مدت 5 ساعت از استودیوی ایرانیان و با اجرای میلاد شیران، شمیم علیزاده، اردشیر منظم و ترابی به روی آنتن می رود.

این برنامه شامل بخش های نوروز در سایر کشورها، موسیقی و آواز، نوروز در اقوام ایرانی، گزارش های مردمی، استندآپ کمدی، نمایش های خانواده منظم، گفتگو با میهمانان، نمایش های عروسک آرتا، حافظ خوانی، پیام رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور به مناسبت تحویل سال نو است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همه برنامه های تحویل سال تلویزیون" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همه برنامه های تحویل سال تلویزیون"، کلیک کنید.