همسر نتانیاهو دست به دامان مادر امیر قطر شد

به گزارش گولوپ، همسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی از مادر امیر قطر برای آزادی اسرای صهیونیست در غزه درخواست کمک کرد.

«ساره نتانیاهو» همسر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و برای آزادی اسرای صهیونیست نامه ای شخصی برای «موزا بنت ناصر» مادر امیر قطر ارسال کرد.

به گزارش گولوپ، او در پیام خود نوشت: «ماه رمضان ماه رحمت و سخاوت است و هر زمان که برای تحقق ارزش های صلح و انسانیت متحد می شویم، قدرتی که داریم را به ما یادآوری می کند. من به دنبال توجه به موضوعی بسیار مهم و فوری هستم و آن موضوع وضعیت اسراییلی های ربوده شده (اسرای صهیونیست در غزه) و درد و اندوه خانواده های آن هاست».

همسر نتانیاهو ادامه داد: «ضروری است که اعلام کنم 19 زن در میان این افراد هستند که شرایط دشواری را پشت سر می گذارنند. این یک درخواست تحرک و اقدام برای آزادی آنها خارج از چارچوب و حد و مرزهای سیاسی و بیانگر انسانیت و ارزش های مشترک ماست».

«موزا بنت ناصر» مادر امیر قطر

«موزا بنت ناصر» مادر امیر قطر

این اظهارات در حالی عنوان شده که در حملات رژیم صهیونیستی به غزه، بیش از 31 هزار نفر به شهادت رسیده اند که بیشتر آن ها از زنان و کودکان هستند.

همچنین در پی محاصره مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، چندین نفر از گرسنگی جان داده اند.

ساره نتانیاهو در ادامه خواستار استفاده مادر امیر قطر از نفوذ خود در راستای آزادی اسرای صهیونیست شد.

همسر نتانیاهو در حالی برای آزادی اسرای صهیونیست در نوار غزه دست به دامان مادر امیر قطر شده که مقامات این رژیم به سرنوشت آن ها بی توجه هستند و حاضر به توقف جنگ در راستای آزادی آن ها نیستند.

تاکنون تعدادی از اسرای صهیونیست در حملات رژیم اشغالگر به غزه کشته شده اند و حماس نیز در پیام های مختلف بی توجهی مقامات تل آویو به سرنوشت این اسرا را به خانواده های آن ها یادآوری کرده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همسر نتانیاهو دست به دامان مادر امیر قطر شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همسر نتانیاهو دست به دامان مادر امیر قطر شد"، کلیک کنید.