هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای قم صادر شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای قم صادر شد - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ, آسمان قم امروز دوشنبه هوای ابری و در برخی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید و در برخی نقاط با گرد و خاک و در اواخر وقت همراه با کاهش ابر است.

در روز سه‌شنبه آسمان قم صاف، همراه با افزایش ابر و وزش باد شدید و گردوخاک خواهد بود که رخداد رگبار و رعدوبرق در برخی نقاط استان دور از انتظار نیست.

روز چهارشنبه هفته جاری نیز آسمان صاف تا قسمتی ابری از بعدازظهر همراه با وزش باد نسبتاً شدید و گردوخاک خواهد بود.

دمای هوای قم طی روزهای آینده تغییرات قابل ملاحظه نخواهد داشت.

هواشناسی استان قم برای امروز هشدار سطح نارنجی صادر کرده است که از مخاطرات آن وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا، کاهش دید افقی در جاده‌های مواصلاتی، اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، خسارت دیدن سازه‌های موقت و ناپایدار، شکستن درختان کهنسال، سقوط اشیا از ارتفاع، آسیب دیدن به تاسیسات حساس به گرد و خاک، آبگرفتگی معابر و برخورد صاعقه بیان شده است.

از ظهر تا اواخر این روز به شهروندان توصیه شده تا در عبور و مرور جاده‌ای احتیاط کنند و به توصیه‌های بهداشتی در خصوص آلودگی و کاهش کیفیت هوا توجه داشته باشند.

همچنین شهروندان باید از توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان‌های نیمه کاره و حاشیه رودها، رودخانه‌ها و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای قم صادر شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای قم صادر شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.