نصب 160 دستگاه اندازه گیری هوشمند بر روی چاه های لرستان

نصب 160 دستگاه اندازه گیری هوشمند بر روی چاه های لرستان

گولوپ/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از نصب 160 دستگاه اندازه گیری هوشمند بر روی چاه های کشاورزی و صنعتی خبر داد.

داریوش حسن نژاد بیست و ششم خرداد در جمع خبرنگاران بیان کرد: در راستای اجرای پروژه های طرح احیاء و تعادل بخشی، از مجموع 160 دستگاه کنتور حجمی هوشمند، 119 دستگاه بر روی چاه های کشاورزی دارای پروانه بهره برداری نصب شد.

وی ادامه داد: همچنین 41 حلقه چاه صنعتی مجاز به دستگاه کنتور حجمی هوشمند تجهیز شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان افزود: به منظور جلوگیری از برداشت های غیر مجاز از حفر 41 حلقه چاه غیرمجاز جلوگیری به عمل آمد.

این مسیول گفت: 12حلقه چاه غیرمجاز نیز در سطح استان لرستان پلمب شد.

حسن نژاد تصریح کرد: حجم آب صرفه جویی شده ناشی از انسداد چاه های غیر مجاز در سال 1402، 11.72میلیون متر مکعب بوده که امیدواریم با پر کردن چاه های غیرمجاز بیشتر در سال 1403این رقم افزایش یابد.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نصب 160 دستگاه اندازه گیری هوشمند بر روی چاه های لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نصب 160 دستگاه اندازه گیری هوشمند بر روی چاه های لرستان"، کلیک کنید.