نتیجه جلسه وزیر صمت با شورای رقابت چه بود؟ – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

نتیجه جلسه وزیر صمت با شورای رقابت چه بود؟ - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

سپهر دادجوی توکلی در گفت و گو با خبرنگار گولوپ، اظهار کرد: جلسه 653 شورای رقابت با حضور وزیر صمت و معاونان وزیر تشکیل شد که موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی مرکز ملی رقابت افزود: وزارت صمت به عنوان تنظیم گر فنی، مجری دستورالعمل های مختلف شورای رقابت در موضوعات متنوعی نظیر فولاد، استایرن منومر، روغن پایه، خودرو و… است.

توکلی با تاکید بر نقش وزارت صمت در فضای اقتصاد و کسب و کار کشور، گفت: با توجه به مصوبه 633 شورای رقابت که اصلاح دستورالعمل 543 تنظیم بازار خودرو است و نقش اجرایی پررنگ تری برای تنظیم گری فنی در نظر گرفته شده، در خصوص این بازار هم بحث و گفت و گوهای مهمی صورت گرفت و با توجه به نقش نظارتی شورای رقابت در مورد نحوه اجرا و چالش های پیش رو تبادل نظر شد.

وی تاکید کرد: باید در اجرای دستورالعمل شورای رقابت، به وزارت صمت کمک شود و این وزارتخانه مورد حمایت قرار گیرد تا بتواند نقش خود را به نحو احسن اجرایی کند.

توکلی تصریح کرد: همچنین این جلسه در راستای نظارت بر حسن اجرای دستورالعمل شورای رقابت بود تا کمک کنیم نقص ها به خصوص در حوزه افزایش تولید مرتفع شود زیرا تنها راه کاهش قیمت در بازار، افزایش تولید است.

سخنگوی شورای رقابت گفت: نقدهای جدی در حوزه واردات وجود دارد که طبق اظهارات رییس سازمان توسعه تجارت، مشخص شد اتفاقات خوبی در این حوزه افتاده و این رویه استمرار خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتیجه جلسه وزیر صمت با شورای رقابت چه بود؟ – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتیجه جلسه وزیر صمت با شورای رقابت چه بود؟ – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.