نتانیاهو: وضعیت دشواری داریم – گولوپ

نتانیاهو: وضعیت دشواری داریم - گولوپ

به گزارش گولوپ؛ بنیامین نتانیاهو افزود: ما مشغول جنگی هستیم که با توان قدرت ادامه دارد.

وی با تکرار لفاظی های خود اضافه کرد: برای هر سناریویی از جبهه های دیگر اماده می شویم و کسانی که به ما آسیب بزنند پاسخ خواهیم داد.

پس از گذشت 6 ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روز به روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از شبکاه الجزیره،رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از 6 ماه نتوانسته گروه های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال ها در محاصره است، به تسلیم وا دارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت های آشکار در غزه، از دست داده است.

در حالی که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و برخی دیگر مانند وزیر دارایی رژیم صهیونیستی بر تداوم جنگ اصرار دارد، اما مقامات پیشین این رژیم دیدگاه دیگری دارند.

حاییم رامون وزیرسابق دادگستری رژیم صهیونیستی گفت: اهداف جنگ محقق نشده است و رییس ستاد ارتش باید استعفا کند.

وی اذعان کرد: جنگ در غزه با شکست راهبردی اسراییل همراه است.

از سوی دیگر «بنی مورس» استاد دانشگاه بن گوریون نیز ساعاتی قبل اذعان کرد: اسراییل را می توان در حال حاضر ناامن ترین مکان روی زمین برای یهودیان دانست.

همزمان یدیعوت آحارانوت رژیم صهیونیستی اعلام کرد: بیش از 100 نظامی زن اسراییلی از انجام ماموریت نظامی در سیستم مراقبتی و نظارتی به سبب کشته شدن نظامیان زن در حمله هفتم اکتبر سرباز زدند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو: وضعیت دشواری داریم – گولوپ" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو: وضعیت دشواری داریم – گولوپ"، کلیک کنید.