نتانیاهو به گانتس: نرو!

نتانیاهو به گانتس: نرو!

آفتاب نیوز :

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی در پلتفرم ایکس نوشت: از بنی گانتس می خواهم کابینه جنگ را ترک نکند. اکنون زمان وحدت است نه دودستگی.

طبق گزارش سما، گانتس در پاسخ به نتانیاهو گفت: با اینکه از دستاورد آزادی چهار اسیر خوشحال هستیم، اما باید این را یادآوری کنیم که تمام چالش هایی که اسراییل با آن مواجه است، همچنان موجود است.

روزنامه یدیعوت آحارونوت به نقل از گانتس نوشت: ما باید درباره هر آنچه درست است مسوولیت پذیر باشیم.

روزنامه معاریو به نقل از نزدیکان گانتس نوشت که کناره گیری وی از کابینه ظرف چند روز آینده اتفاق خواهد افتاد.

رسانه های عبری زبان نوشتند گانتس طی امروز-یکشنبه- درخصوص موعد اعلام استعفایش از کابینه جنگ رایزنی های سیاسی انجام خواهد داد.

پیش از این روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشته بود که بنی گانتس، عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی که قرار بود شنبه کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرده و استعفای خود را از کابینه اعلام کند بعد از خبر آزادی این چهار اسیر کنفرانس خود را به تاخیر انداخت.

ارتش رژیم صهیونیستی شنبه مدعی شد چهار اسیر صهیونیست را از منطقه النصیرات واقع در مرکز نوار غزه آزاد کرده است. این چهار اسیر با اسامی نوعا ارگمانی، الموع مییر، آندری کوزلوف و شلومی زیو معرفی شده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهایش اعلام کرد حال این چهار اسیر خوب است و برای معاینه پزشکی به بیمارستان تل هاشومیر منتقل شدند.

یک مسوول آمریکایی نیز به پایگاه خبری آکسیوس گفت که یگان آمریکایی مسوول امور اسرای اسراییلی در عملیات بازگرداندن چهار اسیر صهیونیست از اردوگاه النصیرات به رژیم صهیونیستی کمک کرده است.

گانتس پیشتر از کابینه جنگ خواسته بود طرحی را برای دوره پساجنگ ارایه کنند وگرنه از کابینه استعفا می کند. وی تا هشت ژوین به کابینه مهلت داده بود.

حزب گانتس هفته گذشته لایحه ای را برای انحلال کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) و برگزاری انتخابات زودهنگام ارایه کرد.

به گزارش رسانه های عبری در صورت سرنگونی کابینه بنیامین نتانیاهو و برگزاری انتخابات بنی گانتس بیشترین شانس را برای پیروزی در این انتخابات دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو به گانتس: نرو!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو به گانتس: نرو!"، کلیک کنید.