موج جدید برف و باران بهاری اصفهان را فرامی گیرد

موج جدید برف و باران بهاری اصفهان را فرامی گیرد

آفتاب نیوز :

آسیه آقایی اظهار داشت: با ورود موج بارشی از ظهر فردا پنجشنبه به تدریج، وقوع ناپایداری هایی را در سطح استان تا روز جمعه انتظار داریم.

وی افزود: از بعدازظهر فردا، افزایش ابر، گاهی وزش تند باد لحظه ای، مه آلودی هوا و بارش رگبار بهاری با احتمال رعد و برق و در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ و در مناطق سردسیر استان برف پیش بینی می شود.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در مناطقی، چون اردستان، نایین، ورزنه، کوهپایه، مبارکه، گلپایگان، لنجان، شاهین شهر و میمه، فریدن، فریدون شهر و شهرضا وقوع بارش های رگباری محتمل است و در سایر مناطق از جمله شهر اصفهان بارش ها پراکنده خواهد بود.

آقایی با بیان اینکه دمای هوا طی 24 ساعت آینده بین 2 تا سه درجه افزایش می یابد، اضافه کرد: بیشینه دمای هوای کلان شهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به 22 درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به 6 درجه سلسیوس بالای صفر می رسد.

به گفته وی، خوروبیابانک با بیشینه دمای 26 درجه سلسیوس بالای صفر و بویین میاندشت با کمینه دمای یک درجه سلسیوس زیر صفر به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موج جدید برف و باران بهاری اصفهان را فرامی گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موج جدید برف و باران بهاری اصفهان را فرامی گیرد"، کلیک کنید.