مهرانه مهین ترابی: عاشق اصفهانم

مهرانه مهین ترابی: عاشق اصفهانم

آفتاب نیوز :

مهرانه مهین ترابی از بازیگران شاخص سینما و تلویزیون است. بازی های درخشانش در سریال های «خانه سبز» و «همسران» در کنار مصاحبه های گرم و گیرایی که در آن ها حرف برای گفتن داشته و دارد، نشان از شخصیت متفاوت اوست. اهل کتاب و گپ و گفت وگوست، اما به ندرت با رسانه ها مصاحبه می کند و زمانی هم که سخنی با خبرنگاران در میان می گذارد، همواره حرفی برای گفتن دارد. همشهری آنلاین نوشت: به مناسبت فرا رسیدن نوروز گپ و گفت کوتاهی با او زده ایم. خواندن مصاحبه ما را با این چهره از دست ندهید.

بسیاری از مخاطبان با فیلم ها و سریال های شما خاطره دارند. برای نوروز امسال پیشنهاد می کنید که مخاطبان و مردم کدامیک از سریال ها یا فیلم های شما را ببینند؟

گرچه آن سریال ها قدیمی شده، اما به شخصه سریال «همسران» را همچنان دوست دارم. اگر مخاطبان این امکان را دارند که در فضای مجازی سریال «همسران» را دانلود کنند و تا به حال آن را ندیده اند باید به آن ها بگویم که به دیدنش می ارزد.

چرا میان این همه کار سریال «همسران» را پیشنهاد کردید؟

چون پس از این همه مدت خودم هم دوست دارم که یکبار دیگر این سریال را بببینم و چه بسا همین ایام نوروز زمان دست دهد که این کار را بکنم.

پیامتان برای طرفداران و مخاطبانتان چیست؟

برای همه آرزوی خوشحالی دارم.

نوروز تهران به سر می برید یا به سفر خواهید رفت؟

فعلا که تهرانم.

ایرانی ها اگر بخواهند مسافرت بروند به پیشنهاد شما کدام شهر و روستا را انتخاب کنند؟

اول از همه باید بگویم امیدوارم در سال جدید هر کسی هر جا هست خوب و خوش و سالم باشد. مهم این نیست که کجا می روند. به گمانم مهم تر این است که هر جا می روند خوشحال بروند و خوشحال برگردند.

اگر قرار باشد یک شهر را انتخاب کنید آن شهر کدام است؟

خودم عاشق اصفهانم، اما تا به حال پیش نیامده که در ایام نوروز اصفهان باشم. معمولاً هر بار که در نوروز های گذشته خواسته ام به اصفهان بروم، متوجه شده ام و از دوستانم که به این شهر زیبا رفته اند شنیده ام که محل اقامت گیرشان نیامده. شاید به همین دلیل دیدن دوباره اصفهان را به زمانی دیگر موکول کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهرانه مهین ترابی: عاشق اصفهانم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهرانه مهین ترابی: عاشق اصفهانم"، کلیک کنید.