منظور: آیت الله رییسی مدیر پشت میز نشین نبود

منظور: آیت الله رییسی مدیر پشت میز نشین نبود

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: آقای رییسی پشت میز نشین نبود و دلش را هم به میز نداده بود.

به گزارش گولوپ، داوود منظور در گفت وگویی خبری با بیان اینکه آقای رییسی پشت میز نشین نبود و دلش را هم به میز نداده بود، گفت: در سفرهای استانی که با ایشون میرفتیم همه را خسته می کردند. در سفرهای خارج به کسانی که همراهشان بودند می گفتند این سفرها از ابتدا تا انتها شرکت در جلسات است.

وی افزود: استراحت برای ایشان اصلا معنی نداشت، ایشان خودشان را وقف خدمت کردند،رییس جمهور پای کار و خستگی ناپذیر بودند. ایشان مطلع ترین فرد نسبت به مسایل کشور آقای رییس جمهور بود.

منظور اظهار کرد: بعد از نماز صبح رسانه ها را نگاه می کردند و از ما پیگیری می کردند به جای این که ما به ایشان گزارش دهیم، خودشان قبل از ما مطلع می شدند.

ادامه دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منظور: آیت الله رییسی مدیر پشت میز نشین نبود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منظور: آیت الله رییسی مدیر پشت میز نشین نبود"، کلیک کنید.