مصوبه کنکوری شورا قطعی است و سال های آینده هم اجرا می شود/ دخالت معدل نمرات لغو نمی شود

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:

مصوبه کنکوری شورا قطعی است و سال های آینده هم اجرا می شود دخالت معدل نمرات لغو نمی شود

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به این که مصوبه کنکوری این شورا، مصوبه ای قطعی است و سال های آینده هم اجرا می شود، گفت: این مصوبه اگر عزیزان پیشنهاد هایی دارند یا نواقصی بر این مصوبه در نظر دارند؛ شورای عالی انقلاب فرهنگی با روی باز می پذیرد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در جلسه شورای ستاد علم و فناوری یکی از بحث های مهمی که مطرح شد مربوط به آیین نامه داخلی ستاد بود که نهایی شد و به تصویب رسید و طبیعتا در شورای عالی انقلاب فرهنگی باید تصویب نهایی شود.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: همچنین یکی از بحث های مهم گزارشی بود که از آزمون نهایی مدارس توسط وزارت آموزش و پرورش داده شد؛ این گزارش و همچنین نظارتی که شورای عالی انقلاب فرهنگی و دبیرخانه شورا دارد نشان می دهد که وزارت آموزش و پرورش با دقت و با نهایت حساسیت با همکاری مجموعه وزارتخانه ها، وزارت ارتباطات و سایر مجموعه های امنیتی، این آزمون را برگزار می کنند.

خسروپناه گفت: از وزیرآموزش و پرورش و مجموعه وزارتخانه و همه دستگاه هایی که در اینجا همکاری کرده اند تشکر می کنم و به خانواده ها تاکید می کنم که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در بحث کنکور که سال گذشته اجرا شد و امسال هم اجرا شد و دارد می شود؛ این مصوبه مستقر شده است.

وی افزود: این مصوبه شورا، یک مصوبه کاملا تمدنی است. هم جلوی دست و پای این مافیایی که در این زمینه دنبال ثروت اندوزی بودند گرفتند و از طرفی هم که خیلی مهم است دانش آموزان با تاکید بر کتب درسی و استفاده از معلمان، درس ها را دنبال می کنند و می گذرانند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بنابراین مصوبه تغییر پیدا نخواهد کرد و مصوبه، مصوبه ای قطعی است و امسال هم به عنوان دومین سال با دقت و درایت وزارت آموزش و پرورش دارد مصوبه را اجرا می کند.

خسروپناه افزود: حراست و بحث امنیتی پرسش ها، به ویژه سوالات هم به صورت تشریحی است؛ طبیعتا این حراست و امنیت سوال ها رعایت می شود و با دقت لازم این مصوبه اجرا می شود.

وی گفت: بنابراین خانواده ها دلهره نداشته باشند این مصوبه را مصوبه قطعی بدانند که سال های آینده هم اجرا خواهد شد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: این مصوبه اگر عزیزان پیشنهاد هایی دارند یا نواقصی بر این مصوبه در نظر دارند؛ شورای عالی انقلاب فرهنگی با روی باز می پذیرد. گوش می دهد و ما آمادگی تکمیل مصوبه را داریم؛ اما اینکه دخالت معدل نمرات لغو شود؛ این حتما اتفاق نمی افتد و اصل مصوبه تغییر پیدا نخواهد کرد. اگر نیاز به اصلاحاتی داشته باشد شورا آمادگی پذیرش اصلاحات هست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصوبه کنکوری شورا قطعی است و سال های آینده هم اجرا می شود/ دخالت معدل نمرات لغو نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصوبه کنکوری شورا قطعی است و سال های آینده هم اجرا می شود/ دخالت معدل نمرات لغو نمی شود"، کلیک کنید.