مصرف برق بخش اداری استان مرکزی چقدر باید کاهش پیدا کند؟

مصرف برق بخش اداری استان مرکزی چقدر باید کاهش پیدا کند؟

گولوپ/مرکزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: امسال بخش اداری باید نسبت به سال 1400 در ساعات اداری 30 درصد و در ساعت غیراداری 60 درصد مصرف برق خود را کاهش دهد.

محمود محمودی 9 خرداد در نشست با اصخاب رسانه اظهار کرد: صنعت برق یک صنعت عمده و متشکل از سه بخش تولید، انتقال و توزیع است. در استان مرکزی برق از 55 پست 63 کیلوولت عمومی و خصوصی تحویل و از طریق شبکه های برق بین 815 هزار مشترک توزیع می شود.

وی افزود: سال گذشته 6 هزار و 200 میلیون کیلووات ساعت برق از برق منطقه ای باختر تحویل شده که پنج هزار و 900 میلیون کیلووات ساعت توسط مردم مصرف شده است.

به گفته وی، میزان مصرف برق استان به طور میانگین 21.2 در بخش خانگی، 4.8 در بخش عمومی، 21.4 در بخش کشاورزی، 45.2 در بخش صنعتی، 5.1 در بخش تجاری و دو درصد در بخش معابر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: به دنبال تلاش برای کاهش تلفات برق هستیم. تلفات برق در استان 4 درصد کاهش داشته است. تمام ساختمان های اداری که به پشت بام ارتباط داشته باشند می توانند برق مجموعه برق خود را از طرق منابع خورشیدی تامین کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ادامه داد: در سال گذشته در مجموع 815 هزار مشترک پنج هزار و 900 میلیون کیلووات ساعت برق مصرف کرده اند.

وی در خصوص استخراج رمز ارز غیرمجاز بیان کرد: استان مرکزی یکی از استان های پیشتاز در شناسایی، کشف و وصول جرایم در این حوزه است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ادامه داد: در این استان سال گذشته علیرغم وجود هزار و 400 مگاوات نیاز مصرف، با هزار و 31 مگاوات از پیک مصرف برق گذر کردیم.

وی اظهار کرد: شهرستان های ساوه و زرندیه در ماه های تیر و مرداد در دسته بندی گرمسیر نوع چهار قرار می گیرند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی خاطرنشان کرد: سال گذشته در استان مرکزی 77 درصد مردم الگوی مصرف را رعایت کرده اند و در بخش خانگی استان مرکزی 29 میلیارد تومان پاداش در نظر گرفته شده است.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصرف برق بخش اداری استان مرکزی چقدر باید کاهش پیدا کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصرف برق بخش اداری استان مرکزی چقدر باید کاهش پیدا کند؟"، کلیک کنید.