مشکل جدی گوشی های ارزان قیمت! – گولوپ

به گزارش خبرگزاری گولوپ و براساس گزارش مجله گولوپ، Danluu تجزیه وتحلیل جامع 23 صفحه ای درمورد وضعیت کنونی صفحات وب و عملکرد برنامه های بهینه نشده منتشر کرده است و طبق این آزمایش ، گوشی های پایین رده که توان اجرای بازی PUBG با سرعت 40 فریم برثانیه را دارند در بارگذاری برخی صفحات وب دچار مشکل می شوند.

صفحه ی وب Wix به بارگیری 21 مگابایت داده نیاز دارد، درحالی که سایت های معروف Patreon و تردز حدود 13 مگابایت داده را برای یک صفحه بارگذاری می کنند و همین مورد سرعت اجرای صفحات وب را کاهش می دهد و طبق آزمایش ها حدود 33 ثانیه زمان برای بارگذاری کامل سایت های مذکور نیاز است. در برخی موارد حتی امکان دارد صفحه ی وب به هیچ وجه بارگذاری نشود.

مشکل جدی گوشی های ارزان قیمت!

نتایج آزمایش Danluu در جدول بالا آورده شده است که سرعت بارگذاری چندین وب سایت را روی دستگاه های رده پایین ازجمله تکنو S8C و ایتل P32 نشان می دهد.

اجرای سایت ها روی دستگاه های قدرتمندتر مجهز به پردازنده های M1 Pro ،M3 و M3 Max اپل نیز بررسی شده است.

همان طور که آزمایش بالا نشان می دهد، برخی وب سایت ها مثل Quora و اساساً شبکه های اجتماعی واقعاً سنگین هستند. پلتفرم های جدید تولید محتوا ازجمله SquareSpace و پلتفرم های انجمن آنلاین مثل Discourse نیز عملکردی به بدی همتایان قدیمی خود دارند و اغلب در برخی دستگاه های رده پایین غیرقابل استفاده اند.

تکنو S8C یکی از گوشی های رده پایین و رایج در بازارهای نوظهور محسوب می شود که در اجرای برخی سایت ها مشکل دارد. برخی قابلیت های این دستگاه واقعاً چشمگیر هستند زیرا می تواند بازی PUBG را با سرعت 40 فریم برثانیه اجرا کند اما قادر به بارگذاری سایت Quora نیست و در پیمایش نسخه ی تحت وب شبکه های اجتماعی با لگ زیاد مواجه می شود.

بررسی های Danluu نشان می دهد روند طراحی وب مدرن به افزایش روزافزون پهنای باند و پردازش گرایش دارد. Quora وب سایتی است که افراد در آنجا به سؤالات یکدیگر پاسخ می دهند؛ چه دلیلی دارد که یک سایت سنگین تر از یک بازی بتل رویال آنلاین باشد؟

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکل جدی گوشی های ارزان قیمت! – گولوپ" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکل جدی گوشی های ارزان قیمت! – گولوپ"، کلیک کنید.