«مشارکت مردم» مولفه مهم برای کاهش تلفات در حوادث است

«مشارکت مردم» مولفه مهم برای کاهش تلفات در حوادث است

یک عضو شورای عالی جمعیت هلال احمربا اشاره به تلاش های امدادگران در ایام نوروز گفت: مشارکت مردم می تواند گره گشای عرصه حوادث و سوانح باشد و میزان تلفات را کاهش دهد.

به گزارش گولوپ سمیه رفیعی در جلسه ستاد نوروزی هلال احمر گفت: هلال احمر تعطیلی و استراحت ندارد و در تمام لحظات روز و شب در حال کمک رسانی به مردم است. این امر در ایام نوروز که در سطح کشور در حال تردد هستیم، به وضوح مشاهده می شود.

وی افزود: حضور هلال احمر امسال پررنگ تر از سال های قبل است و نشان می دهد که تمهیدات لازم برای نوروزی ایمن اندیشیده شده است.

رفیعی ادامه داد: بی شک ارزش خدمات رسانی به مردم بالاتر از هر اقدام دیگری است و هلال احمر در این عرصه پیشتاز است. مصداق بارز این خدمت رسانی کمک به مردم غیور سیستان و بلوچستان در سیل اخیر بود.

عضو شورای عالی جمعیت تاکید کرد: هلال احمر در سیل سیستان و بلوچستان درخشان ظاهر شد و در اسرع وقت به کمک مردم رسید. هلال احمر به خوبی توانست آلام آسیب دیدگان را کاهش دهد و تا آخرین لحظه به مردم خدمت کند. مشخصا در تمامی عرصه ها وظیفه هلال احمر سخت است و به همین علت باید به سمت مشارکت مردم رفت. مشارکت مردم، مولفه مهم برای کاهش تلفات در حوادث است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمررفیعی در پایان گفت: پیشگیری و آموزش کمک بسزایی به کشور می کند و می تواند کشور را در مقابل حوادث، ایمن سازد. آگاهی بخشی به مردم اصلی اساسی در این حوزه است و باید مورد توجه جدی باشد.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«مشارکت مردم» مولفه مهم برای کاهش تلفات در حوادث است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«مشارکت مردم» مولفه مهم برای کاهش تلفات در حوادث است"، کلیک کنید.