مافیای موسیقی عرصه را بر همه تنگ کرده است/معنی سفارشی کاری را نمی فهمم!

محمد گلریز در گفت وگو با گولوپ؛

مافیای موسیقی عرصه را بر همه تنگ کرده است معنی سفارشی کاری را نمی فهمم!

محمد گلریز از خوانندگان کشورمان گفت: وضعیت مافیای موسیقی به شکلی شده که اگر هنرمندان در تیم تهیه کننده خاصی باشند، کارشان پیش می رود وگرنه هرچه تلاش کنند باز هم بایکوت می شوند!

محمد گلریز خواننده سرودهای انقلابی  و خواننده موسیقی پاپ و سنتی ایرانی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری گولوپ عنوان کرد: که چند کار با مضامین مربوط به موفقیت های هسته ای و اتفاقات دیگر در ایران در دست تولید دارد که هنوز منتشر نشده است، البته از سوی برخی ارگان ها قرار است که کارها مهیا شوند.

وی در ادامه افزود: ما تا حرف می زنیم عده ای می گویند که فلانی سفارشی کار است! من اصلا نمی فهمم این سفارشی کار بودن یعنی چه؟ اینکه خواننده برای صدا و سیمای مملکتش یا برای موفقیت ورزشکاران و دیگر اتفاقات مملکتش کار تولید کند، متهم به سفارشی کاری می شود!

گلریز با بیان اینکه وضعیت موسیقی در ایران طوری شده که همه چیز از شعر، آهنگسازی، کنسرت و اجرا دست مافیا قرار گرفته است، توضیح داد: این روزها اگر در تیم تهیه کننده خاصی باشی، اسمت در کارها هست و فعال هستی و هنرمند را می شناسند وگرنه بایکوت می شوی!

وی در پایان گفت: موسیقی ما هم این روزها دست مافیای پاپ افتاده که دیگر مشخص نیست ره به کجا می برد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مافیای موسیقی عرصه را بر همه تنگ کرده است/معنی سفارشی کاری را نمی فهمم!" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مافیای موسیقی عرصه را بر همه تنگ کرده است/معنی سفارشی کاری را نمی فهمم!"، کلیک کنید.