لزوم ایجاد وحدت در بین کاندیداهای جبهه انقلاب – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

لزوم ایجاد وحدت در بین کاندیداهای جبهه انقلاب - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ، آیت الله عباس کعبی در خطبه های نماز عید قربان مسکد مقدس جمکران گفت: انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه امسال پس از شهادت رییس جمهور شهید آیت الله رییسی برگزار می شود که دارای اهمیت زیادی است.

وی گفت: هر گونه سهل انگاری در مشارکت انتخابات و یا اشتباه در انتخاب رییس جمهور در تراز شهید رییسی عواقب بدی به همراه دارد.

وی گفت: لازم است مشارکت در اصل انتخابات با رای بالا و خلق حماسه ماندگار به عنوان یک راهبرد مورد توجه همه رسانه ها، نخبگان و آحاد جامعه باشد.

آیت الله کعبی گفت: شرکت در انتخابات علاوه بر حق شهروندی آحاد جامعه، تکمیل کننده حماسه بدرقه شهیدان راه خدمت است که امیدواریم از فرصت دهه ولایت که از عید قربان آغاز و تا عید غدیر خم ادامه می یابد در جهت تحقق مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات استفاده شود چرا که انتخابات رزمایش بزرگ سیاسی و اجتماعی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برخی از شاخص های رییس جمهور گفت: ولایتمداری، خستگی ناپذیری، اخلاق مداری، پشتیبانی از جبهه مقاومت و تسلیم ناپذیر بودن در برابر دشمنان از جمله ویژگی های رییس جمهور در تراز شهید رییسی و انقلاب اسلامی است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: توجه به اخلاق انتخاباتی و جلوگیری از تخریب و حاشیه سازی موضوع مهمی است که کاندیدها و ستادهای آنان باید به این امر توجه داشته باشند و از سویی دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید مرزبندی خود را با دشمنان خارجی و جریان فتنه آشکار کنند.

وی در ادامه گفت: نامزدهای جبهه انقلاب که در انتخابات ریاست جمهوری حضور دارند در راستای ادامه راه شهید رییسی باید به تلاش خود در راه رسیدن به وفاق ادامه دهند.

آیت الله کعبی ادامه داد: به تقویت و وحدت نیروهای انقلاب حساس هستیم و باید به موضوع ضرورت انسجام در این عرصه توجه کرد و نامزدهای جبهه انقلاب باید ایثار کنند.

عضو خبرگان رهبری افزود: با نامزدهای جبهه انقلاب به صورت تلفنی و حضوری صحبت کردیم که اراده وحدت و هم افزایی و یکی بودن در همه آنان نهفته است و باید این اتفاق مبارک رخ دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم ایجاد وحدت در بین کاندیداهای جبهه انقلاب – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم ایجاد وحدت در بین کاندیداهای جبهه انقلاب – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.