قیمت طلا و سکه امروز ۳۰ خرداد؛ سکه ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

قیمت طلا و سکه امروز ۳۰ خرداد؛ سکه ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ، هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه، ۳۰ خرداد ماه) بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران تا لحظه درج این خبر با افزایش ۵۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته (سه‌شنبه، ۲۹ خردادماه) ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم امروز با کاهش ۵۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته به ۳۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

نیم‌سکه در روز جاری با حفظ ثبات قیمتی نسبت به روز کاری گذشته، ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ربع‌سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش، ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

قیمت سکه یک گرمی در روز جاری ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است که نسبت به روز کاری گذشته بدون تغییر ماند.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با ۱۹ هزار تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته سه میلیون و ۳۴۷ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت خورد.

بهای هر انس طلا در بازارهای جهانی ۲ هزار و ۳۳۱ دلار است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت طلا و سکه امروز ۳۰ خرداد؛ سکه ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت طلا و سکه امروز ۳۰ خرداد؛ سکه ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.