قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان

قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان

آفتاب نیوز :

روز گذشته سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان الغدیر از طریق تماس تلفنی با ماموران کلانتری 136 فرجام مرگ مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی های اولیه نیز نشان می داد که مرد جوان در یک نزاع دسته جمعی در ورودی پارک پرندگان قربانی جنایت شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ مقتول به همراه دوست خود که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند در ورودی پارک پرندگان با 6 نفر دیگر با انگیزه نامشخص درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

بدین ترتیب 6 نفر از متهمانی که در این درگیری خونین حضور داشتند، دستگیر شدند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی هویت افرادی را که در جنایت نقش مهمی داشتند و پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته اند، شناسایی کنند.

به گزارش گولوپ، با دستور قاضی سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان"، کلیک کنید.