قاضی زاده:فسادستیزی که آرمان شهید رییسی بود را دنبال می کنم

قاضی زاده:فسادستیزی که آرمان شهید رییسی بود را دنبال می کنم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت:فسادستیزی از جمله مبارزه با فاسدان و اصلاح گلوگاه های فساد از آرمان های شهید رییسی بود که من قصد دنبال کردن آن را دارم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، امیرحسین قاضی زاده کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم در برنامه تبلیغاتی تلویزیونی خود که از شبکه اول سیما پخش شد، طی سخنانی اظهار کرد: باور نمی شد که کمتر از سه سال بگذرد و من مجددا برای انتخاب رییس جمهور جدید با مردم گفت وگو کنم. 

وی افزود: رییس جمهور عزیز ما کارهای خوب و مردمی داشت و کارهای بسیاری خوبی آغاز شدکه برخی از آنها به نتیجه رسیده بود و برخی در شرف انجام بود. 

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: شهید رییسی دیروز برادر بزرگ انقلابی ما بود اما امروز بنده ایشان را به عنوان اسوه سخت کوشی و صداقت و مردم داری در حوزه دولت مردی می شناسم و خود را موظف به ادامه مسیر او می دانم. 

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره علت نامزدی در انتخابات این دوره گفت: دولت آیت الله رییسی کارهای نیمه تمامی داشت و ایشان آرمان هایی داشت و مسیر و رویکردهایی را تغییر داده بود و 5 سال فرصت برای پایان کارهای نیمه تمام داشت و ما نباید می گذاشتیم که این کارها نیمه تمام بماند.

وی افزود: این حق مردم است که ما اجازه ندهیم با هیاهوهای انتخاباتی تصمیم آنها دچار خدشه شود. برای مسیر درست باید با مردم صحبت کنیم و نگذاریم نسخه های تجربه شده و ارتجاعی مجدداً تکرار شود. ما باید برای عدالت در فرصت های برابر و نفع قدرت پول، پارتی و پدر که هر که داشته باشد به جایی می رسد و فرزندان این مرز و بوم به واسطه اینکه دور از این دسترسی ها هستند، نمی توانند زندگی خود را پیش ببرند و از امکانات این کشور بهره مند باشند، در صحنه حضور می داشتیم. 

قاضی زاده با تاکید بر اینکه فسادستیزی از جمله مبارزه با فاسدان و اصلاح گلوگاه های فساد از آرمان های شهید رییسی بود که من قصد  دنبال  کردن آن را دارم، خاطرنشان کرد: شهید رییسی در این حوزه به قدری حساس بود که حتی اگر یکی از نزدیکان خودش دچار فساد می شد، ایشان برای برخورد با این فرد پیش قدم بود. 

وی گفت: تا ما تعارض منافع را در کشور برطرف نکنیم بسیاری از حلقه های مافیایی فساد از بین نخواهد رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قاضی زاده:فسادستیزی که آرمان شهید رییسی بود را دنبال می کنم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قاضی زاده:فسادستیزی که آرمان شهید رییسی بود را دنبال می کنم"، کلیک کنید.