فیلم‌های با بازی حامد بهداد، امیر آقایی، مهدی هاشمی در تدارک اکران

دفتر پخش «هدایت فیلم» فیلم‌های «شبگرد»، «عینک قرمز» و «زعفرانیه کوچه ۱۴»‌ را برای اکران آماده می‌کند.

حمید اسحاقی – مدیر پخش این دفتر سینمایی – با اعلام این خبر به گولوپ گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در تلاش هستیم فیلم «شبگرد» به کارگردانی فرزاد مؤتمن را نیمه تابستان امسال اکران کنیم.

وی که در حال حاضر فیلم «قلهک» را روی پرده سینماها دارد، با اشاره به اینکه «زعفرانیه ۱۴ تیر» به کارگردانی سید علی هاشمی از طریق این دفتر پخش خواهد شد، افزود: فیلم سینمایی «عینک قرمز» به کارگردانی حسین مهکام نیز در نوبت اکران قرار دارد.

در «عینک قرمز» حامد بهداد، هادی کاظمی و الناز حبیبی بازی کرده‌اند و مدتی قبل پروانه نمایش آن صادر شد.  

فیلم «شبگرد» هم از آخرین ساخته‌های فرزاد مؤتمن است که سال ۱۴۰۰ تولید شده ولی از مدت‌ها قبل آماده اکران بوده است. در این فیلم  امیر آقایی، روشنک گرامی، احسان امانی، مهشید افشارزاده، بهناز پور فلاح، نازنین صلح جو، یاسر جعفری، حسین امیدی، شبیر پرستار، شیوا کریمی، پیام احمدی‌نیا و امیرحسین فتحی بازی کرده‌اند.

«زعفرانیه ۱۴ تیر» نیز به در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم جهانی فجر در سال ۱۳۹۸ رونمایی شد ولی از آن زمان تاکنون به اکران نرسیده است. نازنین بیاتی، مهدی هاشمی، هنگامه قاضیانی، لیندا کیانی و مسعود رایگان از بازیگران این فیلم هستند.  

فیلم‌های با بازی حامد بهداد، امیر آقایی، مهدی هاشمی در تدارک اکران

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم‌های با بازی حامد بهداد، امیر آقایی، مهدی هاشمی در تدارک اکران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم‌های با بازی حامد بهداد، امیر آقایی، مهدی هاشمی در تدارک اکران"، کلیک کنید.