فصلنامه تخصصی مهندسی مخابرات جنوب به درجه A + نشریات معتبر دانشگاه آزاد دست یافت

فصلنامه تخصصی مهندسی مخابرات جنوب به درجه A + نشریات معتبر دانشگاه آزاد دست یافت

فصلنامه تخصصی مهندسی مخابرات جنوب دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برای دومین سال پیاپی به درجه A + نشریات معتبر دانشگاه آزاد اسلامی دست یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، فصلنامه تخصصی مهندسی مخابرات جنوب دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر که به همت گروه مهندسی برق این واحد دانشگاهی تاسیس و پیش تر با تلاش سردبیر، مدیر مسیول و اعضا هییت تحریریه مجله توانسته بود برای دومین سال پیاپی به درجه A + نشریات معتبر دانشگاه آزاد اسلامی دست یابد، موفق شد علاوه بر اخذ مجوز ISC و رتبه Q2,JCR.ISC، امتیاز مجلات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با رتبه ب را نیز دریافت کند.

عبدالرحیم پذیرا معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در گفت وگو با خبرنگار گولوپ درباره این موفقیت اظهار کرد: این موفقیت ها نشان دهنده استاندارد های بالا و کیفیت عالی مقالات، مطالعات و پژوهش های منتشر شده در این نشریه و تعهد معاونت پژوهشی به ارایه محتوای معتبر و مفید برای جامعه علمی و پژوهشگران کشور است.

فصلنامه تخصصی مهندسی مخابرات جنوب به درجه A + نشریات معتبر دانشگاه آزاد دست یافت

وی افزود: فصلنامه تخصصی مهندسی مخابرات جنوب با دسترسی باز، با آدرس وبسایت https://sanad.iau.ir/journal/jce/ آماده دریافت مقالات پژوهشی و مروری استادان، دانشجویان و محققان در حوزه های مختلف برق و کامپیوتر است.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه نخستین نسخه این مجله سال 1389 انتشار یافته است، گفت: از زمان انتشار نخستین نشریه تاکنون با همه مسایل مربوط به چاپ نشریات، این نشریه توانسته علاوه بر درج مقالات و مطالب علمی بسیار، بالاترین رتبه های اعطایی برای نشریات کسب کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فصلنامه تخصصی مهندسی مخابرات جنوب به درجه A + نشریات معتبر دانشگاه آزاد دست یافت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فصلنامه تخصصی مهندسی مخابرات جنوب به درجه A + نشریات معتبر دانشگاه آزاد دست یافت"، کلیک کنید.