فرار دیوانه وار سارق خودرو در بزرگراه بعثت

فرار دیوانه وار سارق خودرو در بزرگراه بعثت

به گزارش خبرانلاین، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در حال گشت زنی در محدوده خیابان فداییان اسلام تهران بودند که به یک دستگاه خودرو تیبا با دو سرنشین مشکوک شده و تحقیقات ابتدایی خود را در این زمینه آغاز کردند. آنان در نخستین گام اقدام به استعلام پلاک خودرو کرده و در جریان آن متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر سابقه سرقت از حوزه استحفاظی کلانتری 108 نواب را دارد و وسیله نقلیه مذکور سرقتی است.

اینسا در خبری نوشت:وی ادامه داد: در همین راستا کارآگاهان برای متوقف کردن خودرو وارد عمل شده و دستور توقف آن را صادر کردند، اما متهم پس از مشاهده پلیس با ماشین به صورت خطرناک و خلاف جهت حرکت خودروها پا به فرار گذاشته و وارد بزرگراه بعثت شد. کارآگاهان نیز در جریان تعقیب و گریز چند کیلومتری با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرده و با اجرای طرح مهار، در نهایت خودروی مذکور را که در حین فرار با یک دستگاه خودروی نیسان برخورد کرده بود، متوقف کردند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه یکی از متهمان با سوءاستفاده از تاریکی هوا فرار کرد اما همدستش بازداشت شد، گفت: این فرد به مقر انتظامی منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن مشخص شد که این افراد جزو سارقان حرفه ای خودرو هستند که پیش از این نیز بارها دستگیر و روانه زندان شده اند. همچنین این فرد اعتراف کرد که قصد سرقت خودرویی دیگر در جنوب تهران را داشتند که دستگیر شدند. این فرد همچنین به چند مورد سرقت به عنف دیگر از جمله سرقت گوشواره از زنی جوان نیز اعتراف کرد.

ولی پور گودرزی با بیان اینکه برای متهم پرونده ای تشکیل شد، گفت: این فرد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین همدست دیگر این فرد نیز مورد شناسایی قرار گرفته و به زودی دستگیر خواهد شد.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرار دیوانه وار سارق خودرو در بزرگراه بعثت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرار دیوانه وار سارق خودرو در بزرگراه بعثت"، کلیک کنید.