فراخوان سومین مدرسه تابستانه سیاست‌گذاری اقتصادی

فراخوان سومین مدرسه تابستانه سیاست‌گذاری اقتصادی

فراخوان سومین مدرسه تابستانه سیاست‌گذاری اقتصادی با همکاری بنیاد ملی نخبگان و وزارت امور اقتصاد و دارایی منتشر شد.

به گزارش گولوپ، سومین مدرسه تابستانه سیاست‌گذاری اقتصادی با هدف مطالعه تجارب ایران در حوزه سیاست‌گذاری از منظر مقام سیاسی و مجری قواعد و همچنین آثار آن در ادبیات موجود و دستیابی به راه‌های سیاست‌گذاری عالمانه در دوره جدید با همکاری بنیاد ملی نخبگان و وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار می‌شود.

مدرسه تابستانه سیاست‌گذاری اقتصادی از میان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، دکتری و پژوهشگران در سه رشته اقتصاد، مدیریت و حقوق داوطلب می‌پذیرد و مهلت ثبت نام در این مدرسه تا ۶ تیر ماه ۱۴۰۳ است.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنند.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراخوان سومین مدرسه تابستانه سیاست‌گذاری اقتصادی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراخوان سومین مدرسه تابستانه سیاست‌گذاری اقتصادی"، کلیک کنید.