عکس| درگیری مورایس با پسر برانکو

آفتاب نیوز :

تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان ب رفت و در پایان شاگردان مورایس موفق شدند با نتیجه 3 بر یک در این مسابقه تدارکاتی به برتری دست پیدا کنند.

یکی از اتفاقات بحث برانگیز این مسابقه جدال مورایس و فرشاد احمدزاده 10 دقیقه پیش از پایان مسابقه بود که به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

 احمدزاده که یکی از بازیکنان کلیدی سپاهان در فصل جاری به شمار می رود، به دلیل محرومیت شانس حضور در بازی حساس تیمش برابر تراکتور را در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل تیم سابقش ندارد و به همین دلیل مورایس برخلاف همیشه او را در جمع بازیکنان اصلی قرار نداده و به همین دلیل شماره 10 سپاهان از دقیقه 60 با تعویض تمام بازیکنان اصلی تیم در کنار بازیکنان جوان وارد ترکیب شد.

در یکی از صحنه های مسابقه فرشاد احمدزاده توپی را از دست داد که باعث عصبانیت مورایس شد و در ادامه بحث و جدلی که میان سرمربی تیم و شماره 10 سپاهان ایجاد شد، سبب شد تا سرمربی پرتغالی سپاهان تصمیم به بیرون کشیدن بازیکن خود بکشد و ادامه مسابقه را شاگردانش با 10 نفر دنبال کردند.

در ادامه احمدزاده که از این تصمیم سرمربی سپاهان عصبانی شده بود، تصمیم گرفت روی نیمکت ننشیند و مستقیم راهی رختکن شد.

سپاهان در شرایطی روز پانزدهم فروردین ماه در تبریز به مصاف تراکتور می رود که فرشاد احمدزاده غایب بزرگ این تیم به شمار می رود. بنابراین باید منتظر ماند و دید که تنبیه مورایس درباره فرشاد احمدزاده به تعویض و بازی کردن با 10 نفر محدود می شود یا در ادامه شاهد اعمال تنبیهات بیشتری از سوی مرد پرتغالی علیه شماره 10 تیمش خواهیم بود.

عکس| درگیری مورایس با پسر برانکو

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| درگیری مورایس با پسر برانکو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| درگیری مورایس با پسر برانکو"، کلیک کنید.