عکس| این سرباز سی سال در سنگر ماند و سلاح اش را زمین نگذاشت!

آفتاب نیوز :

گروهبان هیرو اونودا در سال 1944 و در سن 22 سالگی برای جنگ با نیرو های آمریکایی و به عنوان یک افسر اطلاعاتی به جزیره ی لوبانگ در فیلیپین اعزام شد.

او گروهش پس از پایان جنگ کماکان در مواضع خوبی باقی ماندند و حتی با پیدا کردن برگه پایان جنگ، آن را فریب دشمنی تلقی کرده و به حفظ مواضع ادامه دادند.

در سال 1974 یک مرد ژاپنی به نام نوریو سوزوکی موفق شد که اونودا را از مخفیگاهش در جنگل بیرون بکشد.

اونودا و سوزوکی با هم دوست شدند، اما اونودا همچنان از تسلیم شدن امتناع می کرد و گفت تا زمانی که یک افسر مافوق به وی دستور ندهد تسلیم نمی شود.

سوزوکی همراه با سرگرد تانیگوچی به جزیره ی لوبانگ برگشته و از وی خواست که فرمان تسلیم شدن سربازان نافرمان ژاپنی را با صدای بلند برای وی بخواند.

سرانجام هیرو اونودا 29 سال بعد از پایان جنگ جهانی دوم در حالی که به شدت اشک می ریخت سلاح خود را زمین گذاشت.

عکس| این سرباز سی سال در سنگر ماند و سلاح اش را زمین نگذاشت!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| این سرباز سی سال در سنگر ماند و سلاح اش را زمین نگذاشت!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| این سرباز سی سال در سنگر ماند و سلاح اش را زمین نگذاشت!"، کلیک کنید.