عنایتی: قول می دهم اتفاقی برای تیمم رخ ندهد/ این پیروزی برای حریف لذت بخش نبود

عنایتی: قول می دهم اتفاقی برای تیمم رخ ندهد/ این پیروزی برای حریف لذت بخش نبود

سرمربی پیکان می گوید سه بازی آینده برای تیمش حکم فینال دارد و قول می دهد اتفاقی برای پیکان رخ ندهد.

به گزارش گولوپ، رضا عنایتی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن اظهار کرد: جا دارد به تیم ذوب آهن تبریک بگویم. یکی از بهترین بازی های تیم من این بازی بود. ما گلی خوردیم که هر چند سال یک بار رخ می دهد. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم چون فوتبال خیلی خوبی انجام دادند. با بازیکنان جوانمان تیم ذوب آهن را در زمین خودش نگه داشتیم. چیزی که می خواستیم را به دست آوردیم اما به هر حال هر سه بازی آینده حکم فینال دارند. قول می دهم اتفاقی برای پیکان نمی افتد چون به بازیکنانم اطمینان دارم. کمی بدشانس بودیم اما باید برای بازی های پیش رو آماده شویم.

او در ادامه درباره پنالتی گرفته شده برای ذوب آهن و عملکرد داور دیدار گفت: من خیلی دور از صحنه بودم. کارشناسان باید در این خصوص صحبت کنند. فقط به نظرم وقت اضافه کمی در نیمه دوم گرفته شد. حداقل باید 13، 14 دقیقه وقت اضافه گرفته می شد. در 7 دقیقه وقت اضافه هم چند دقیقه فروزان روی زمین افتاد. از باشگاه ذوب آهن هم باید گلایه کنم. اینکه به توپ جمع کن ها گفتند توپ نیندازند قشنگ نبود. ذوب آهن یک تیم حرفه ای است. شاید کادر فنی آنها چنین برنامه ای داشت اما به نظرم ما باید از بردی که به دست می آوریم لذت ببریم. با این حواشی این پیروزی برای حریف لذت بخش نخواهد بود.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عنایتی: قول می دهم اتفاقی برای تیمم رخ ندهد/ این پیروزی برای حریف لذت بخش نبود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عنایتی: قول می دهم اتفاقی برای تیمم رخ ندهد/ این پیروزی برای حریف لذت بخش نبود"، کلیک کنید.