عملیات مقاومت فلسطین علیه صهیونیست‌ها در محله «الشجاعیه» غزه

عملیات مقاومت فلسطین علیه صهیونیست‌ها در محله «الشجاعیه» غزه

مقاومت فلسطین امروز(جمعه) عملیات‌هایی را علیه نیروهای رژیم صهیونیستی در محله الشجاعیه غزه انجام داد که به کشته و زخمی شدن تعدادی از آن‌ها منجر شد.

به گزارش گولوپ، گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: ما وارد درگیری‌هایی با دشمن صهیونیستی در تله المنطار و اطراف آن در شرق الشجاعیه در شهر غزه شدیم. همچنین با خمپاره سربازان و خودروهایشان را در این محله هدف قرار دادیم. این عملیات منجر به کشته و زخمی شدن این نیروها شد.

طبق گزارش المیادین، گردان‌های شهدای الاقصی نیز اعلام کرد یک بمب را در خودروی نظامی ارتش رژیم اشغالگر در محله الشجاعیه منفجر کرد که منجر به آتش گرفتن این خودرو و کشته و زخمی شدن افراد داخل آن شد.

در جنگ غزه تاکنون ۶۶۸ نظامی صهیونیست کشته و هزاران تن زخمی شده‌اند. مقاومت فلسطین طی دوره اخیر عملیات‌های موفقی علیه ارتش رژیم صهیونیستی انجام داده است که به کشته و زخمی شدن ده‌ها نظامی منجر شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی از روز پنجشنبه حملات گسترده‌ای به محله الشجاعیه در شرق شهر غزه انجام داده است.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات مقاومت فلسطین علیه صهیونیست‌ها در محله «الشجاعیه» غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات مقاومت فلسطین علیه صهیونیست‌ها در محله «الشجاعیه» غزه"، کلیک کنید.