علی رغم همه کمبودها و مشکلات شمس آذر باید بازی بهتری داشته باشد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

علی رغم همه کمبودها و مشکلات شمس آذر باید بازی بهتری داشته باشد - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ، سعید دقیقی شامگاه یکشنبه در نشست مطبوعاتی پس از بازی با تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: از همه هودارانی که امروز در کنار به عنوان یار دوازدهم بودند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه بازی سختی در برابر تیم با کیفیت و روحیه خوب تراکتور داشتیم، افزود: تراکتور در این بازی دنبال پیروزی بود تا به صدر جدول نزدیک شود.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر با بیان اینکه این بازی برای ما سنگین بود، بیان کرد: تراکتور در ابتدای بازی با انجام یک بازی خوب توانست به گل برسد اما با تغییراتی که دادیم توانستیم بازی را در دست بگیریم تا جایی که در نیمه دوم تیم تراکتور به دنبال تلف کردن وقت بودند.

وی با بیان اینکه علی رغم همه کمبودها و مشکلات تیم باید بازی بهتری داشته باشد، افزود: تراکتورسازی با دوندگی بیشتری که داشت توانست در باز به پیروزی برسد.

دقیقی با بیان اینکه صحنه گل دوم برای ما یک درس بزرگ بود، ادامه داد: این گل نشان داد هرچه بیشتر تلاش کنیم موفقیت نزدیک تر خواهد بود.

وی با بیان اینکه بدون شک نیاز به جذب بازیکنان جدید داریم، ادامه داد: شرایط اجازه جذب بازیکن را نمی دهد و باید بیشتر تلاش کنیم.

سرمربی شمس آذر با بیان اینکه خطر سقوط تیم را تهدید نمی کند، بیان کرد: دور جدید تمرینات شمس آذر از 6 فروردین آغاز خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی رغم همه کمبودها و مشکلات شمس آذر باید بازی بهتری داشته باشد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی رغم همه کمبودها و مشکلات شمس آذر باید بازی بهتری داشته باشد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.