ضرورت حل مشکلات در ثبت کسر خدمات سربازان ماهر

ضرورت حل مشکلات در ثبت کسر خدمات سربازان ماهر

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح بر ضرورت تقویت و ارتقاء کیفیت مهارت آموزی کارکنان وظیفه در سال 1403 تاکید کرد.

به گزارش گولوپ، سردار محمدجواد زاده کند، در نشست فرمانده و معاونین قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان که صبح امروز با حضور رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا برگزار شد، گفت: از سازمان وظیفه عمومی به دلیل تلاش هایی که در حوزه مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه انجام دادند تشکر می کنم. لازم است که نسبت به تقویت، افزایش سرعت  و آماده سازی زیر ساخت ها برای ارتقاء کیفیت مهارت آموزی اقدام شود.

وی همچنین بر تقویت و افزایش نقش آفرینی گروه کاری مهارت تا اشتغال (مهتا) و استانداری ها و ادارات استانی در حوزه مهارت آموزی و اشتغال تاکید کرد و گفت: لازم است سامانه جامع مهارت آموزی و تبلیغ، ترویج و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در سال 1403 نیز تکمیل شود.

در ادامه سردار تقی مهری، رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا نیز گفت: مهارت آموزی را به عنوان تکلیف دنبال می کنیم و همه وظیفه عمومی استان ها با جان و دل پای کار هستند، لیکن مشکلاتی در خصوص سامانه، ساختار و تسهیلات وام اشتغال زایی و همچنین ثبت کسر خدمت مهارت آموزی سربازان وجود دارد که باید بر طرف شود.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت حل مشکلات در ثبت کسر خدمات سربازان ماهر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت حل مشکلات در ثبت کسر خدمات سربازان ماهر"، کلیک کنید.