صرافی های فردوسی: با خرید دلار 70 هزار تومانی ضرر بزرگی کردیم/ دلار 68 هزار تومانی خریداری ندارد

صرافی های فردوسی: با خرید دلار 70 هزار تومانی ضرر بزرگی کردیم/ دلار 68 هزار تومانی خریداری ندارد

به گزارش گولوپ ،از امروز صبح نرخ دلار که بنا به هیجانات اخبار سیاسی اوج گرفته بود، روند کاهشی به خود گرفته و هم اکنون بازار ارز فردوسی با سراشیبی قیمت مواجه شده است.

گولوپ در خبری نوشت:این در حالی است که بعد از پاسخ محکم ایران به اسراییل، برخلاف برخی فضاسازی ها بازار ارز نه تنها افزایشی نشد بلکه در مدار کاهش هم قرار گرفت.

هم اکنون قیمت خرید هر دلار بین 65 تا 67 هزار تومان و قیمت فروش هم 67 تا 68 هزار تومان است این در حالی است که خریداری وجود ندارد .

یکی از دلالان بازار ارز فردوسی اظهار داشت: دلالان از روزهای گذشته ضرر زیادی کردند زیرا دلارهای زیادی به این امید که قیمت بالاتر می رود خرید کردیم و حتی شب گذشته دلار 70 هزار تومانی خرید کردیم اما از صبح امروز با ضرر زیادی مواجه شدیدم که شاید یک تا 2 هفته جبران آن طول بکشد.

براساس این گزارش، دلار فردایی که عمدتا از سوی کانال های تلگرامی خارج از کشور اعلام نرخ می شود هم تلاش گسترده ای کردند تا بازار ارز ایران را ملتهب نشان داده و آنرا بهم بریزند اما موفق نشدند.

یکی از دلالان بازار ارز منوچهری هم به گولوپ گفت که ضرر زیادی از خریدهای روز گذشته دلار کردیم و به نظرم دلار 70 هزار تومانی فضاسازی کاذب بود که کانال های تلگرامی دلار فردایی مسبب آن هستند.

آنچه واضح است اینکه بازار آرام ارز پس از انتقام ایران از رژیم صهیونیستی در شرایط آرام بوده و قیمت ها رو به پایین است. آنچه واضح است اینکه بازار آرام ارز پس از انتقام ایران از رژیم صهیونیستی در شرایط آرام بوده و قیمت ها رو به پایین است.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صرافی های فردوسی: با خرید دلار 70 هزار تومانی ضرر بزرگی کردیم/ دلار 68 هزار تومانی خریداری ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صرافی های فردوسی: با خرید دلار 70 هزار تومانی ضرر بزرگی کردیم/ دلار 68 هزار تومانی خریداری ندارد"، کلیک کنید.